Loading...
Avaleht2020-08-28T08:53:16+03:00

VIIMASED UUDISED

HEAD UUT OLÜMPIA-AASTAT!

02. jaanuar 2021|

Eesti Olümpiaakadeemia soovib head uut olümpia-aastat! Kõikidele praegustele ja tulevastele kooliolümpiamängude korraldajatele on valminud uus õppevideo, mis loodetavasti annab innustust ja uusi ideid oma kooli olümpiamängude korraldamiseks. […]

EOA KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE PROJEKTIDE KONKURSS ON LÕPPENUD

07. detsember 2020|

Aitäh kõikidele taotluse esitajatele, 2021. a kooliolümpiamängude projektide konkurss on lõppenud. Meil on hea meel, et vaatamata segastele ja ettemääramata aegadele leidub Eestimaal ikkagi toredaid ja julgeid ja entusiastlikke olümpiaharidust väärtustavaid meeskondi, [...]

EOA 2021. a KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER

Eesti Olümpiaakadeemia toetusel on 2021. aastal kavas korraldada järgmised 24 kooliolümpiamängud (KOM) 11-s maakonnas (kuupäev, kool, maakond, projektijuht):

16. veebruar – Lihula Gümnaasium (Pärnumaa) – Kristi Kangur
12.-16. aprill – Konguta Kool (Tartumaa) – Liina Tamm
13. mai – Mulgimaa KOM (korraldaja Halliste Põhikool, Viljandimaa) – Milvi Kull
18.-19. mai – Türi Põhikool (Järvamaa) – Ülle Tammela
19. mai – Jõgeva linna koolide KOM (korraldaja Jõgeva Põhikool, Jõgevamaa) – Viktor Nümm
19. mai – Juhan Liivi nimeline Alatskivi Kool (Tartumaa) – Kristjan Kallavus
27. mai – Nõva Kool (Läänemaa) – Virve Tauts
28. mai – C. R. Jakobsoni nimeline Torma Põhikool (Jõgevamaa) – Anneli Plaado
mai – Väike-Maarja Gümnaasium (Lääne-Virumaa) – Helina Lükk
mai/juuni – Tartu Katoliku Hariduskeskus (Tartumaa) – Madis Grossberg
juuni – Iisaku Gümnaasium (Ida-Virumaa) – Sirly Pärnaste
juuni – Kohtla-Järve Slaavi Põhikool (Ida-Virumaa) – Alesja Rajanok
1. juuni – Kohtla-Järve linna koolide KOM (korraldaja Ahtme Põhikool, Ida-Virumaa) – Inna Mällo, Olga Mesilane
1. juuni – Lääne-Nigula koolide KOM (korraldaja Kullamaa Keskkool, Läänemaa) – Mai Jõevee
1. juuni – Oru Kool (Läänemaa) – Liisa Lints
2. juuni – Audentese Erakool (Harjumaa) – Piibe Tammemäe
2. juuni – Põltsamaa valla koolide KOM (korraldaja Pisisaare Algkool, Jõgevamaa) – Annika Kallasmaa
4. juuni – Tornimäe Põhikool (Saaremaa) – Raili Nõgu
7.-8. juuni – Paide Hillar Hanssoo Põhikool (Järvamaa) – Marita Kutsar
8. juuni – Kohila Gümnaasium (Raplamaa) – Ulvi Mägi
8. juuni – Nõo Reaalgümnaasium (Tartumaa) – Talis Mölder
17. juuni – Ridala Põhikool (Läänemaa) – Pille Raudsepp

21.-24. september – Imavere Põhikool (Järvamaa) – Taiga Laur
22.-24. september – Ülenurme Gümnaasium (Tartumaa) – Marti Rauk

22. jaanuar 2021|
Go to Top