Eesti Olümpiaakadeemia kuulutab avatuks konkursi leidmaks osalisi järjekorras neljandale noortesessioonile, mis kannab pealkirja “Olümpiaharidus – ühendades noori” (“Olympic Education – Connecting Youth”).

EOA Noortesessioon toimub 4.-9. juulini Sulbi Puhkekeskuses Võrumaal, kuid osa tegevusi leiab aset ka Tallinnas ja Tartus. Sel aastal on EOA noortesessioon rahvusvaheline ning toimub koostöös Läti ja Soome Olümpiaakadeemitega. Projekti käigus õpime lähemalt tundma nii Olümpialiikumise ajalugu, tänapäeva kui ka väärtusi. Toimuvad erinevad meeskonnatööd arendavad sportlikud ja mitteformaalsed tegevused. Samuti tutvustatakse vabatahtlikku tööd läbi erinevate spordivabatahtlike kogemuste, kes on osalenud vabatahtlikena nii olümpiamängudel kui teistel suurematel spordiüritustel. Kuna tegemist on olümpia-aastaga, siis ei puudu sessioonilt ka üks korralik Rio karneval. 

Noortesessioonile on oodatud kaheksa noort vanuses 16-19 igast partnerriigst ning osalemine on tasuta. Sessiooni töökeel on inglise keel, seega eeldame, et kõik osalised on võimelised inglise keeles suhtlema. Sessioonile kandideerimiseks ei ole vaja teha muud, kui täita ära kandideerimisvorm ning loota, et oled üks neist õnnelikest, kes saab selle vapustava nädala koos meiega veeta. 

Kandideerimine on avatud kuni 30. maini, kuid ära oota nii kaua, kandideeri kohe!