EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  PÕHITÕED
Line
  p1  ORGANISATSIOON
Line
  p1  EOA struktuur
Line
  p1  EOA põhikiri
Line
  p1  EOA eetilise tegevuse põhimõtted
Line
  p1  EOA ajalugu
Line
  p1  EOA majandusaasta aruanded
Line
  p1  EOA LOGO
Line
  p1  PROF ATKO-MEEME VIRU STIPENDIUM
Line
  p1  GEORG HACKENSCHMIDTI SPORDIRAAMATU-AUHIND

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > EOA > ORGANISATSIOON > EOA struktuur

EOA struktuur

EESTI OLÜMPIAAKADEEMIA JUHATUS:

PRESIDENT
Neinar Seli
7308300
neinar.seli@estiko.ee

ASEPRESIDENT
Merike Kull
5176949
merike.kull@ut.ee

PEASEKRETÄR
Kalle Voolaid
55611565
kalle@spordimuuseum.ee

PROJEKTIJUHT
Reele Remmelkoor
5250583
reele@olympiaharidus.eu

Aivar Haller
5162211
aivar@haller.ee

Priit Kaasik
5177696
priit.kaasik@ut.ee

Liis Kaibald
56665722
kaibald@gmail.com

Heigo Klaos
5246141
heigo.klaos@gmail.com

Revo Raudjärv
5170156
revo.raud@gmail.com

Mehis Viru
5111555
mehis.viru@ut.ee

Vahur Ööpik
5184234
vahur.oopik@ut.ee


EOA LIIKMED: 

Kristiine Agu
Karin Alev (asutajaliige)
Tair Anton
Kaarel Antons
Ranno Aun
Juri Blinov
Hans Gross (asutajaliige)
Kristi Eelmäe
Andres Elmik
Marina Fedina
Rein Haljand (asutajaliige)
Kaja Haljaste
Aivar Haller (juhatuse liige)
Helve Israel
Rein Jalak (asutajaliige)
Jaak Jalakas
Tamara Janson
Meelis Juursoo
Mathias Juust
Asta Jänese
Jaak Jürimäe
Toivo Jürimäe
Priit Kaasik (juhatuse liige)
Liis Kaibald (juhatuse liige)
Jüri-Hain Kaljusto (asutajaliige)
Mehis Kard
Toomas Karu (asutajaliige)
Kalle Karelson
Alar Kilp
Liia Kilp
Paavo Kivine (asutajaliige)
Ly Kivistik
Heigo Klaos (juhatuse liige)
Andre Koka
Kati Krass
Jaanus Kriisk
Jüri Kull
Merike Kull (juhatuse liige)
Tiit Kuningas
Karin Kütt
Peeter Laane (asutajaliige)
Ene Laanes
Heino Laidre (asutajaliige)
Daimar Lell
Virge Lell
Harry Lemberg
Aldo Luud
Jaak Maaroos (asutajaliige)
Enn Mainla
Tõnis Matsin (asutajaliige)
Luule Medijainen
Kerli Mooses
Martin Mooses
Mart Mäerand
Raido Mägi
Rita Mägi
Inna Mällo
Rait Männik
Joe Noormets
Ants Nurmekivi (asutajaliige, auliige)
Raili Nõgu
Tiiu Olm (asutajaliige)
Gunnar Paal (asutajaliige, auliige)
Leelo Paju
Erik Pallase
Mari-Liis Parmas
Ando Pehme (asutajaliige)
Maret Pihu
Triin Pomerants
Kristjan Port
Malle Poska
Priit Pullerits (asutajaliige)
Tõnu Põder
Aime Pärnakivi (asutajaliige, auliige)
Jaan Pärnat (asutajaliige)
Mati Pääsuke (asutajaliige)
Reedik Pääsuke
Siim Randoja
Revo Raudjärv (juhatuse liige)
Marit Rauk
Anto Raukas
Reele Remmelkoor (juhatuse liige)
Rene Rinaldo
Kaire Roonurm
Tiit Rosenberg
Darja Saar
Heiki Sarapuu
Toomas Savi (asutajaliige, auliige)
Teet Seene (asutajaliige)
Neinar Seli (asutajaliige, juhatuse liige)
Inna Sergejeva
Aivo Sildvee
Silva Suvi
Vjatšeslav Šavkun
Kaarel Zilmer (asutajaliige)
Marge Taivere
Tairo Talvis
Liis Tapasia
Jaanus Teppan
Tiia Teppan
Kaivo Thomson
Laura-Maria Tiidla
Saima Timpmann (asutajaliige)
Eilika Trummar
Anu Tuvik
Kairis Ulp
Juhan Unger (asutajaliige)
Jaak Uudmäe (asutajaliige)
Tene-Riin Vaarmann
Lembit Vahesaar
Arved Vain (asutajaliige, auliige)
Signe Valgemäe
Dmitri Valiulin
Tuulike Valliste
Nele Varendi
Mehis Viru (juhatuse liige)
Anne Volver
Kalle Voolaid (juhatuse liige)
Piret Voolaid
Vahur Ööpik (asutajaliige, juhatuse liige)

 

 

   
KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE FOORUM
Triip
EESTI OLÜMPIAAKADEEMIA OLÜMPIAHARIDUSSEMINAR
Triip
PROFESSOR ATKO-MEEME VIRU STIPENDIUM
Uudised
   
Oktoober 2017
Tagasi Edasi
 
      
1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
     
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender