EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Uudised

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Uudised > Kooliolümpiamängud 2019

Kooliolümpiamängud 2019

Kohtla-Järve Kesklinna Kooli VI kooliolümpiamängud

Kool: Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool (Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, Järve Vene Gümnaasium, Ahtme Gümnaasium, Maleva Põhikool, Kohtla-Järve lasteaiad Karuke, Aljonuška, Pääsuke, Väikemees)
Asukoht: Kohtla-Järve, Ida-Virumaa
Kirjeldus: KOHTLA-JÄRVE KESKLINNA PÕHIKOOLI VI KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE OLÜMPIAHARIDUSPERIOOD 15.12.2018–06.06.2019

1. Kooliolümpiamängude Komitee loomine.
2. Kooliolümpiamängude programmi koostamine.
3. Kooliolümpiamängude ajaveebi (kgfizra.blogspot.com) arendamine.
4. Sporditeemalised tunnid “Eesti kergejõustiku kangelased”, “Antiikkreeka – kergejõustiku häll”, “Jesse Owens`ist Usain Bolt`ini” (1.-9.kl.)
5. Joonistamiskonkurss “Tervislik eluviis kogu perega” (1.-4.kl.)
6. Integreeritud kehalise kasvatuse ja kunsti uurimustunnid ja šriftikompositsioonide konkurss teemal „Olümpiamängude Kodumaa“ (6.-7.kl.)
7. Sporditeemaliste ristsõnade ja reebuste koostamine (2.-6.kl.)
8. Põnevad jooksumängud vahetundidel (1.-9.kl.)
9. Olümpiateemalised viktoriinid inglise keeles „The Best Moments of World Athletics“ (4.-5., 9.kl.)
10. Klassidevaheline võistlus „Lõbus Maraton“ (3.-5.kl.)
11. Spordipidu “Saa sõbraks kogu spordi kuningannaga“ (1.-3.kl.)
12. Kooliprojekt “Mängime sulgpalli terve klassiga” (8.-9.kl.)
13. Spordiüritus „Rahvatraditsioone ühendades“ (4.-5.kl.+külalised,õpilased Prantsusmaalt, Poolast, Portugalist, Sloveeniast)
14. Sõpruskohtumised võrkpallis (8.-9.kl. KesklinnaPK+MalevaPK+AhtmeG)
15. Sõpruskohtumised lauatennises (7.-9.kl. KesklinnaPK+Järve VeneG)
16. Võrkpalliturniir “Kesklinna Cup” (8.-9.kl.+õpetajad+ vilistlased)
17. Logo, maskoti konkurss (1.-9.kl.)
18. Konkurss “Aus mäng” (1.-9.kl.)
19. Loovtööd “Olümpiamängude maskott oma kätega” (5.-9.kl.)
20. Parimate tööde (joonised, logod, maskotid) näitus
21. Olümpiateemaliste stendide koostamine
22. Perekondlik turniir “Ema, isa, mina – sportlik perekond (1.-3.kl.+lastevanemad)
23. Spordivõistlus “Kiiremini, kõrgemini, tugevamini koos Jõuluvanaga” (1.kl.+lasteaiad)
24. Spordiüritus “Vastlanädala mängud” (1.-5.kl.)
25. Spordiüritus “Judopäev” - spordiklubi Afina külastamine (eelklassid+1.kl.)
26. Saalihoki-ning jäähokimängud (4.-9.kl.)
27. Eesti spordimuuseumi külastamine (parimad sportlased)
28. Konkurss “Kõige sportlikum klass” (1.-4. 5.-9.kl.)
29. Kohtunike ja võistkondade esindajate koolitus

Detsember 2018.
• Kooliolümpiamängude Komitee loomine.
• Kooliolümpiamängude programmi koostamine.
• Võrkpalliturniir “Kesklinna Cup” (8.-9.kl.+õpetajad+ vilistlased)
• Sõpruskohtumised lauatennises (7.-9.kl. KesklinnaPK+Järve VeneG)
Jaanuar 2019.
• Sporditeemalised tunnid “Eesti kergejõustiku kangelased”, “Antiikkreeka – kergejõustiku häll”, “Jesse Owens`ist Usain Bolt`ini” (1.-9.kl.)
• Joonistamiskonkurss “Tervislik eluviis kogu perega” (1.-4.kl.)
• Perekondlik turniir “Ema, isa, mina – sportlik perekond (1.-3.kl.+lastevanemad)
• Spordivõistlus “Kiiremini, kõrgemini, tugevamini koos Jõuluvanaga” (1.kl.+lasteaiad)
Veebruar 2019.
• Spordiüritus “Judopäev” - spordiklubi Afina külastamine (eelklassid+1.kl.)
• Integreeritud kehalise kasvatuse ja kunsti uurimustunnid ja šriftikompositsioonide konkurss teemal „Olümpiamängude Kodumaa“ (6.-7.kl.)
• Logo, maskoti konkurss (1.-9.kl.)
• Konkurss “Aus mäng” (1.-9.kl.)
• Kooliprojekt “Mängime sulgpalli terve klassiga” (8.-9.kl.)
Märts 2019.
• Saalihoki ning jäähoki mängud (4.-9.kl.)
• Spordiüritus “Vastlanädala mängud” (1.-5.kl.)
• Olümpiateemalised viktoriinid inglise keeles „The Best Moments of World Athletics“ (4.-5., 9.kl.)
• Sõpruskohtumised võrkpallis (8.-9.kl.) KesklinnaPK+MalevaPK+AhtmeG)

Aprill 2019.
• Loovtööd “Olümpiamängude maskott oma kätega” (5.-9.kl.)
• Sporditeemaliste ristsõnade ja reebuste koostamine (2.-3.kl.)
• Klassidevaheline võistlus „Lõbus Maraton“ (3.-5.kl.)
• Spordipidu “Saa sõbraks kogu spordi kuningannaga“ (1.-3.kl.)
Mai 2019.
• Spordiüritus „Rahvatraditsioone ühendades“ (4.-5.kl.+külalised,õpilased Prantsusmaalt, Poolast, Portugalist, Sloveeniast)
• Eesti Spordimuuseumi külastamine (parimad sportlased)
• Parimate tööde (joonistued, logod, maskotid) näitus
• Konkurss “Kõige sportlikum klass” (1.-4.; 5.-9.kl.)
• Kohtunike ja võistkondade esindajate koolitus

Juuni 2019.
• Spordipidu, võistlused
• Projektide kokkuvõte

Haridusperioodi jooksul
• Kooliolümpiamängude ajaveebi (kgfizra.blogspot.com) arendamine
• Olümpiateemaliste stendide koostamine
• Põnevad jooksumängud vahetundidel (1.-9.kl.)

KOHTLA-JÄRVE KESKLINNA PÕHIKOOLI VI KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE SPORDIPIDU 06.06.2019

Kell 10:00 avatseremoonia:
• Osavõtjate paraad
• Avasõnad
• Kooliolümpiamängude avatuks kuulutamine
• Kooliolümpiamängude lipu heiskamine hümni saatel
• Tule süütamine
• Sportlaste ja kohtunike esitlemine ja vande andmine
• Kultuuriprogramm

Võistlusalad
1.-3.klassid
• Kotishüpped
• Buratiino
• Kummikeks
• Hüpped suure võimlemispalliga
• Lendava taldriku visked olümpiarõngastesse
• Tõkkejooks
• Teatejooks
4.-7.klassid + õpetajad
• Odavise
• Teivashüpe
• Kummikeks (kõrgushüpe)
• Kaugushüpe
• Kergejõustiku mitmevõistlus
• Saapavise (kettaheide)
• Lennukott (vasaraheide)
• Topispall (kuulitõuge)
• Teatejooks

Kell 13:00 Kesklinna kooliolümpiamängude lõpetamine
• Autasustamine
• Lõpukõne, tule kustutamine ja lipu langetamine
• Kultuuriprogramm


KOHTLA-JÄRVE KESKLINNA PÕHIKOOLI VI KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE PROJEKTIJUHT: Inna Sergejeva (innasergejeva@kjkg.edu.ee)
   
2018. a PARIM SPORDIRAAMAT ON "EESTI SPORDI LUGU"
Triip
EESTI OLÜMPIAAKADEEMIA AULIIKMETEKS VALITI TEET SEENE JA KAAREL ZILMER
Triip
GEORG HACKENSCHMIDTI RAAMATUAUHINNA RAHVAHÄÄLETUS
Uudised
   
Mai 2019
Tagasi Edasi
 
  
1
2
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
25
26
27
29
  
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender