EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Uudised

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Uudised

Uudised

EOA LOOVTÖÖDE KONKURSI "AUS MÄNG JA VÄÄRTUSED SPORDIS" TULEMUSED

07.05.2012

Eesti Olümpiaakadeemia loovtööde konkursile "Aus mäng ja väärtused spordis" laekus ligikaudu 620 joonistust, luuletust, kirjandit, fotot ning videot 66 koolist kõikidest Eesti maakondadest, lisaks Petserist ja Brüsselist.
 

 

EOA loovtööde konkursi võitjad kategooriate kaupa:

JOONISTUSED

1.-3. klass
I koht: Artur Stassenko Jõhvi Vene Gümnaasiumi 1. klassist
II koht: Helena Stroom Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 3. klassist
III koht: Artur Blihhantsov J. Liivi nim. Alatskivi Keskkooli 3. klassist

 

Eripreemia: Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi 2.a klassi ühistöö
Äramärgitud töö: Renne Ploom Paide Ühisgümnaasiumi 2. klassist
Eripreemia: Tartu Kommertsgümnaasiumi 1.b klass
Eripreemia: Luunja Keskkooli 1. klass

 

4.-6. klass
I koht: Maria Bograja Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasiumi 6. klassist
II koht: Sergei Jakimtšuk Petseri Lingvistilise Gümnaasiumi 6. klassist
III koht: Marina Dunajeva Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasiumi 6. klassist

Äramärgitud töö: Teet Muiste Tilsi Põhikooli 6. klassist
Äramärgitud töö: Oksana Tingajeva Narva Soldino Gümnaasiumi 6. Klassist
Eripreemia: Paide Ühisgümnaasiumi 5.a klass

LUULETUSED

4.-6. klass
I koht: Andreas Teder Tartu Raatuse Gümnaasiumi 6. klassist
II koht: Kärt Käämbre Nõo Põhikooli 5. klassist
III koht: Kätlin Kõnd Ilmatsalu Põhikooli 4.klassist

Äramärgitud töö: Saskia Rozental Ülenurme Gümnaasiumi 5. klassist
Äramärgitud töö: Keil-Karlis Kalind Tartu Raatuse Gümnaasiumi 4. klassist
Eripreemia: Ülenurme Gümnaasiumi 5.c klass

7.-9. klass
I koht: Indrek Kuusk Kambja Põhikooli 7. klassist
II koht: Laura Ehin Tallinna Nõmme Gümnaasiumi 9. klassist
III koht: Roland Parm Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi 7. klassist

KIRJANDID

7.-9. klass
I koht: Paula Pajusaar Tallinna Inglise Kolledži 8. klassist
II koht: Armilde-Anette Jõgi Tartu Hiie Koolist
III koht: Veronica Kaupmees Tallinna 21. Kooli 8. klassist

Äramärgitud töö: Adeele Vesingi Emmaste Põhikooli 8. klassist
Äramärgitud töö: Maris Kontkar Tartu Veeriku Kooli 8. klassist

10.-12. klass
I koht: Mariliis Räis Hugo Treffneri Gümnaasiumi 11. klassist
II koht: Ingrid Margus Hugo Treffneri Gümnaasiumi 11. klassist
III koht: Laura Tiitus Hugo Treffneri Gümnaasiumi 11. klassist

Äramärgitud töö: Marii Leemet Tallinna Tehnikagümnaasiumi 12. klassist

FOTOD

1.-6. klass
I koht: Rebekka Tutskanjuk Konguta Kooli 4.klassist
II koht: Helen Kalamäe Talllinna Prantsuse Lütseumi 6. klassist
III koht: Domar Kivimägi Päinurme Internaatkooli 1. klassist

Äramärgitud töö: Marcus Ehte Tartu Veeriku Kooli 1. klassist

7.-12. klass
I koht: Elina Gerassimov ja Elisabeth Saar Ülenurme Gümnaasiumi 8. klassist
II koht: Frederik Klanberg Brüsseli Euroopa Kooli 7. klassist
III koht: Reino Luige Tartu Tamme Gümnaasiumi 10. klassist

Äramärgitud töö: Samira Geidarova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasiumi 9. klassist

VIDEOD

1.-6. klass
I koht: Ornella Mundi ja Kristiina Kütt Nõo Põhikoolist
II koht: Konguta Kooli 6. klass

7.-12. klass
I koht: Kert Paidre ja Mattias Jõesaar Saue Gümnaasiumist
II koht: Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasiumi 8b klass
III koht: Annika Väljataga ja Hele-Mai Mängel Tartu Mart Reiniku Koolist
 

NB! KÕNEKONKURSILE ON VÕIMALIK REGISTREERUDA VEEL 11. MAINIwww.olympiaharidus.eu/index.php

 

Eesti Olümpiaakadeemia tänab kõiki konkursist osavõtjaid! Võitjatega võetakse isiklikult ühendust.

 

EOA LOOVTÖÖDE KONKURSI KÕNEVÕISTLUS NING KONKURSI VÕITJATE PIDULIK AUTASUSTAMINE TOIMUVAD 14. MAIL 2012.  Soovijatel on eelnevalt võimalik osa võtta ka ekskursioonist Spordimuuseumisse.

PÄEVAKAVA:

9.15-9.30 Kogunemine Eesti Spordimuuseumis (Rüütli 15, Tartu)
9.30-11.00 Ekskursioon Eesti Spordimuuseumis

11.30 Kogunemine Dorpati Konverentsikeskuses (Turu 2, Tartu) Baeri saalis
11.30– 12.00 Registreerumine ja kõnevõistluse esinemisjärjekorra loosimine
12.00-12.10 Avamine
12.10-12.20 Ülevaade EOA loovtööde konkursist „Aus mäng ja väärtused spordis“
12.20-13.00 Kõnevõistlus „Aus mäng ja väärtused spordis“
13.00-13.30 Kohvipaus. Loovtööde konkursside näitused
13.30-14.20 Aivar Haller „Aus mäng ja väärtused spordis“
14.20-14.30 Ettekanne „EOA II noortesessioon 2012“
14.30-15.00 Loovtööde konkursi „Aus mäng ja väärtused spordis“ parimate autasustamine

Lisainfo: Heigo Klaos
EOA tegevjuht
Jakobi 5-304, 51014 Tartu
Tel: +372 5246141
konkurss@olympiaharidus.eu

Täname koostööpartnereid: Euroopa Noored, Vain & Partnerid, Eesti Lennuklubi, Dorpati Konverentsikeskus, Eesti Kultuurkapital, Monton, Lõunakeskus, Eesti Golfi Liit, Eesti Spordimuuseum, Särka Sport OÜ, Piletilevi, Teater Vanemuine, Nike, Megazone, Vudila Mängumaa, Aura Keskus.

   
Rahvusvaheline noorsootöötajate koolitus "Olympism for values education"
Triip
11. Pierre de Coubertini noortefoorum 19.-26.08.2017
Triip
EOA AUSA MÄNGU KONKURSI VÕITJA ON ELISAVETA PÄLL
Uudised
   
August 2017
Tagasi Edasi
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
27
28
29
30
31
   
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender