EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

 


EOA 2020. a KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER

18.02.2020

Eesti Olümpiaakadeemia reeglitele vastavalt toimuvad 2020. aastal järgmised kooliolümpiamängud (kuupäev, kool, maakond, projektijuht):

27. aprill - Juhan Liivi nimeline Alatskivi Kool (Tartumaa) - Kristjan Kallavus
7. mai - Halliste Põhikool (Viljandimaa) - Milvi Kull
8. mai - Palade Põhikool (Hiiumaa) - Siiri Sülla
19. mai - Jõgeva linna koolide kooliolümpiamängud (korraldaja Jõgeva Põhikool, Jõgevamaa) - Viktor Nõmm
25. mai - Jõhvi Vene Põhikool (Ida-Virumaa) - Viktor Predbannikov
26. mai - Rannu Lasteaed (Tartumaa) - Epp Alekõrs
28. mai - C. R. Jakobsoni nimeline Torma Põhikool (Jõgevamaa) - Anneli Plaado
29. mai - Tallinna Prantsuse Lütseum (Harjumaa) - Katrin Kroosmann
1. juuni - Kohtla-Järve linna koolide kooliolümpiamängud (korraldaja Ahtme Põhikool, Ida-Virumaa) - Olga Mesilane
2. juuni - Nissi Põhikool (Harjumaa) - Andres Elmik
2. juuni - Paide Hillar Hanssoo Põhikool (Järvamaa) - Marita Kutsar
2. juuni - Kullamaa Keskkool (Läänemaa) - Mai Jõevee
3. juuni - Narva Soldino Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Jelena Sapotsnikova
4. juuni - Kohtla-Järve Slaavi Põhikool (Ida-Virumaa) - Alesja Rajanok
8. juuni - Põltsamaa valla koolide kooliolümpiamängud (korraldaja Pisisaare Algkool, Jõgevamaa) - Annika Kallasmaa
8. juuni - Kohila Gümnaasium (Raplamaa) - Ulvi Mägi
24. september - Ülenurme Gümnaasium (Tartumaa) - Marit Rauk

   
Eesti Olümpiaakadeemia kuulutab välja konkursi Rahvusvahelise Olümpiaakadeemia 60. noortesessioonile, mis toimub 23. maist 3. juunini Antiik-Olümpias, Kreekas.
Triip
EOA 2020. a KOM PROJEKTIDE KONKURSI TULEMUSED
Triip
EOA 2020. a KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER
Uudised
   
Juuli 2020
Tagasi Edasi
 
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender