Eesti Olümpiaakadeemia tunnustab igal aastal edukalt kooliolümpiamänge läbi viinud koole nummerdatud sertifikaadi ja auhinnaraamatuga. Tunnustamise kriteeriumiks on EOA poolt väljatöötatud kooliolümpiamängude põhimõtete järgimine: 

  • erinevate ainete lõimimine ja mitmesuguste konkursside läbiviimine kooliolümpiamängude olümpiaharidusperioodil;
  • Olümpiaharta reeglite järgimine kooliolümpiamängude spordipeo ava-, autasustamis- ja lõputseremooniatel;
  • võimalikult paljude õpilaste kaasamine kooliolümpiamängude tegevustesse;
  • ausa mängu printsiipidega arvestamine.

Eesti Olümpiaakadeemia on oma sertifikaadiga tunnustanud järgmisi kooliolümpiamänge:

1. Patküla Põhikool (5.-7.05.1996) – korraldaja Anne Volver
2. Tõrvandi Algkool (8.-22.02.1998) – Ulvi ja Heiki Sarapuu
3. Patküla Põhikool (16.-18.03.1998) – Anne Volver
4. Peedu Lasteaed-Algkool (28.05.1998) – Karin Kütt
5. Nõo Reaalgümnaasium – antiikolümpiamängud (19.05.1999) – Mart Mäerand
6. Tõstamaa Keskkool (03.05.2000) – Kairi Kuur
7. Tõrvandi Algkool – rahvusvahelised kooliolümpiamängud (01.06.2000) Ulvi ja Heiki Sarapuu
8. Räpina Gümnaasium – mini-olümpiamängud (15.09.2000) – Anu Tuvik
9. Kullamaa Keskkool (5.-6.10.2000) – Mai Jõevee, Andres Elmik
10. Laukna Lasteaed-Algkool – Rapla maakonna algkoolide olümpiamängud (15.05.2000) – Elviira Aruksaar
11. Nõo Reaalgümnaasium – II antiikolümpiamängud (31.05.2001) – Mart Mäerand
12. Lähte Ühisgümnaasium – rahvusvahelised kooliolümpiamängud (28.02.-01.03.2002) – Ene Laanes
13. Peedu Lasteaed-Algkool (30.05.2002) – Karin Kütt
14. Märjamaa Gümnaasium (30.-31.05.2002) – Andres Elmik
15. Nõo Reaatunnustust kodutütarde III vabariiklike kooliolümpiamängudlgümnaasium – III antiikolümpiamängud (29.05.2003) – Mart Mäerand
16. Järva-Jaani Keskkool (juuni 2003) – Urmas Virves
17. Tartu Herbert Masingu Kool (4. mai 2004) – Kristi Eelmäe
18. Tartu Lastepäevakodu “Helika” (10.-14. mai 2004) – Tiina Kivisalu
19. J. Liivi nim. Alatskivi Keskkool (14. mai 2004) – Illi Teras
20. Kildu Põhikool (21. mai 2004) – Malle Poska
21. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (26. mail 2004) – Ulvi Lutoskin
22. Märjamaa Gümnaasium – II olümpiamängud (26. mai 2004) – Andres Elmik
23. Tallinna Nõmme koolid (27.mai 2004) – Asta Jänese
24. Koeru Keskkool (28. mai 2004) – Uno Aan
25. Konguta Algkool (28. mai 2004) – Kaie Tali
26. Kalmetu Põhikool (30. mai 2004) – Anne Freimuth
27. C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool (31. mai 2004) – Enda Kalm
28. Ülenurme Gümnaasium – III olümpiamängud (31. mai – 1. juuni 2004) – Ulvi Sarapuu
29. A. Haava nim. Pala Põhikool (1. juuni 2004) – Killu Vunk
30. Kaiu Põhikool – Juuru kihelkonna koolide olümpiamängud (1. juuni 2004) – Aivo Sildvee
31. Mõniste Põhikool (1. juunil 2004) – Virve Tamm
32. Rakvere Linna Algkool (1.-2. juuni 2004) – Marge Kruusimägi
33. Haapsalu Linna Algkool (3. juuni 2004) – Leelo Paju
34. Kahtla Põhikool (4. juuni 2004) – Raili Nõgu
35. Räpina Ühisgümnaasium – II olümpiamängud (7. september 2004) – Anu Tuvik
36. Saue Gümnaasium (10.-11. september 2004) – Enla Odamus
37. Värska Gümnaasium – Setomaa koolide olümpiamängud (17. september 2004) – Ingrit Kala
38. Kullamaa Keskkool – III olümpiamängud (17. september 2004) – Mai Jõevee
39. Orissaare Gümnaasium (23. september 2004) – Mare Noot
40. Muhu Põhikool (30. september 2004) – Milvi Viss.
41. A. Haava nim. Paala Põhikool (2.-8. veebruar 2005) – Killu Vunk
42. C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium (9.-13. mai 2005) – Merje Kärsten
43. Halliste Põhikool (9.-13. mai 2005) – Milvi Kull
44. Kaiu Lasteaed Triinutare – Juuru kihelkonna olümpiamängud (15. mai 2005) – Aivo Sildvee
45. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (23.-24. mai 2005) – Ulvi Lutoškin
46. Kihnu Põhikool (25.-26. mai 2005) – Ingrid Võsu
47. Nõo Reaalgümnaasium – IV antiikolümpiamängud (26. mai 2005) – Mart Mäerand
48. Konguta Kool – Konguta metsarahva olümpiamängud (29. mai 2005) – Liina Tamm
49. Hiiumaa Spordiliit – Hiiumaa algklasside olümpiamängud (31. mai 2005) – Helen Mast
50. Valga Vene Gümnaasium – Valga kooliolümpiamängud (27. mai – 2. juuni 2005) – Vassili Dinis
51. Valga Gümnaasium – Valga kooliolümpiamängud (27. mai – 2. juuni 2005)
52. Uhtna Põhikool (1.-2. juuni 2005) – Malle Tiinas
53. Jõhvi Gümnaasium – Jõhvi kooliolümpiamängud (1.-3. juuni 2005)
54. Jõhvi Vene Gümnaasium – Jõhvi kooliolümpiamängud (1.-3. juuni 2005) – Viktor Predbannikov
55. Kahtla Põhikool (3. juuni 2005) – Raili Nõgu
56. Eidapere Kool (12.-17. september 2005) – Inge Pullat
57. Türi Gümnaasium (20.-21. september 2005) – Ülle Tammela
58. Kunda Gümnaasium (22.-23. september 2005) – Andres Lillemägi
59. Kildu Põhikool (9.-11. veebruar 2006) – Malle Poska
60. A.Haava nim. Pala Põhikool (10.-17. veebruar 2006) – Killu Vunk
61. Rakvere Linna Algkool (11. veebruar 2006) – Marge Kruusimägi
62. Saue Gümnaasium (16. veebruar 2006) – Valdo Pilve
63. Jõhvi Gümnaasium (10.-22. veebruar 2006)
64. Jõhvi Vene Gümnaasium (10.-22. veebruar 2006) – Viktor Predbannikov
65. Mõniste Põhikool (23. veebruar 2006) – Virve Tamm
66. Haapsalu Linna Algkool (27. veebruar – 3. märts 2006) – Leelo Paju
67. Tallinna Hiiu Põhikool – Tallinna Nõmme koolide olümpiamängud (28. veebruar 2006) – Asta Jänese
68. Juuru Gümnaasium – Juuru kihelkonna kooliolümpiamängud (2.-3. märts 2006) – Aivo Sildvee
69. Väike-Maarja Gümnaasium (22.-25. aprill 2006) – Egne Liivalaid
70. Pärnu Ühisgümnaasium (4. mai 2006) – Tene Rubin
71. Kiigemetsa Kool (8.-11. mai 2006) – Tuijo Küüts
72. Puka Keskkool (11. mai 2006) – Ene Aigro
73. J. Liivi nim. Alatskivi Keskkool (12. mai 2006) – Urve Koolman
74. Ritsu Lastead-Algkool (18.-19. mai 2006) – Anu Vihur
75. Kalmetu Põhikool (20. mai 2006) – Anne Freimuth
76. Tartu Hiie Kool (24.-26. mai 2006) – Kaja Raid
77. Ääsmäe Põhikool (26. mai 2006) – Margo Hussar
78. Hiiumaa Spordiliit – Hiiumaa laste olümpiapäev (26. mai 2006) – Helen Mast
79. Tartu Kunstigümnaasium (31. mai – 2. juuni 2006) – Helve Israel
80. Mäetaguse Põhikool (1. juuni 2006) – Taavi Toomel
81. Roosna-Alliku Põhikool (1. juuni 2006) – Angela Kilk
82. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (1.-2. juuni 2006) – Ulvi Lutoškin
83. Märjamaa Gümnaasium – oma kooli III olümpiamängud (1. juuni 2006) – Andres Elmik
84. Valga Maavalitsus – Valgamaa koolide olümpiamängud (2. juuni 2006) – Siiri Põldsaar
85. Põlva Linnavalitsus – Põlva Noorte Olümpiamängud (19. september 2006) – Janika Usin
86. Ülenurme Gümnaasium – oma kooli IV olümpiamängud (22. september 2006) – Ulvi Sarapuu
87. Kohtla Põhikool – Ida-Virumaa koolide I taliolümpiamängud (16. veebruar 2007) – Piret Niglas
88. Paikuse Põhikool (20. veebruar 2007) – Reelika Kollist
89. Järlepa Lasteaed-Algkool – Juuru kihelkonna koolieelikute taliolümpiamängud (3. marts 2007) – Aivo Sildvee
90. Suigu Lasteaed-Algkool – Pärnu-Jaagupi piirkonna koolide taliolümpiamängud (9. märts 2007) – Rein Semenov
91. Kiigemetsa Kool – oma kooli II olümpiamängud (23.-26. aprill 2007) – Merje Talistu
92. Kihnu Kool (16.-19. mai 2007) – Ingrid Võsu
93. Valgjärve Põhikool (18. mai 2007) – Inge Mark
94. Konguta Kool – “Pärismaalaste olümpiamängud” (19. mai 2007) – Kaie Tali
95. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (21.-22. mai 2007) – Ulvi Lutoðkin
96. Narva Joala Kool (21.-24. mai 2007) – Aleksei Panov
97. Palade Põhikool (28. mai 2007) – Kati Vaht
98. Puiatu Erikool (30. mai 2007) – Vello Rits
99. Kehtna Põhikool (29. mai 2007) – Kadi Peedo
100. Tartu Descartes\’i Lütseum (30. mai 2007) – Svetlana Keisk
101. Tartu Hiie Kool – oma kooli II olümpiamängud (30. mai – 1. juuni 2007) – Kaja Raid
102. Vändra Gümnaasium (31. mai 2007) – Margit Kadak
103. Järva-Jaani Gümnaasium (31. mai 2007) – Silva Kärner
104. Jõhvi Vene Gümnaasium (1. juuni 2007) – Viktor Predbannikov
105. Kambja Põhikool (1. juuni 2007) – Katre Pind
106. Otepää Gümnaasium (1. juuni 2007) – Kerri Rauk
107. Kahtla Lasteaed-Põhikool (5. juuni 2007) – Raili Nõgu
108. Nõo Reaalgümnaasium – oma kooli V antiikolümpiamängud (7. juuni 2007) – Mart Mäerand
109. Orissaare Gümnaasium (14. september 2007) – Mare Noot
110. Põlva Keskkool (19. september 2007) – Karin Viljus
111. Mikitamäe Põhikool – Setomaa koolide olümpiamängud (3. oktoober 2007) – Rein Zaitsev
112. Tootsi Lasteaed “Sinilill” (21.-28. jaanuar 2008) – Silvia Pobo
113. Uhtna Põhikool (1.-2. veebruar 2008) – Malle Tiinas
114. Kiigemetsa Kool (4.-7. veebruar 2008) – Merje Talistu
115. Tootsi Põhikool (4. märts 2008) – Inga Raudsepp
116. Jõhvi Vene Gümnaasium (14. märts 2008) – Viktor Predbannikov
117. Tallinna Kivimäe Põhikool (25. aprill 2008) – Maarika Laiv
118. Nõmme Gümnaasium (6.-8. mai 2008) – Asta Jänese
119. Pärnu Ühisgümnaasium (14. mai 2008) – Liis Tapasia
120. Halliste Põhikool (14. mai 2008) – Milvi Kull
121. Koeru Keskkool (14. mai 2008) – Kirsika Ilmjärv
122. Valgjärve Põhikool (16. mai 2008) – Inge Mark
123. Kaiu Vallavalitsus – Juuru kihelkonna V kooliolümpiamängud (16. mai 2008) – Aivo Sildvee
124. Tartu Lastepäevakodu “Helika” – Karlova II miniolümpiamängud (19.-23. mai 2008) – Tiina Kivisalu
125. Toila lasteaed “Naerumeri” (20.-22. mai 2008) – Olivia Õim
126. Haapsalu Linna Algkool – oma kooli V olümpiamängud (22. mai 2008) – Leelo Paju
127. Jõgeva Gümnaasium (22. mai 2008) – Maimu Valdmann
128. A. Haava nim Pala Põhikool (22. mai 2008) – Virge Otsa
129. Rakvere Eragümnaasium (22.-23. mai 2008) – Andþelika Lillemägi
130. Tartu Kroonuaia Kool (22.-23. mai 2008) – Siret Kruk
131. Paide Ühisgümnaasium (22. mai 2008) – Karin Sulg
132. Narva Linnavalitsuse Kultuuriosalond – Narva linna ülharidus- ja huvikoolide olümpiamängud (26.-29. mai 2008) – Tatjana Stolfat
133. Narva lasteasutus “Kirsike” (26.-29. mai 2008) – Tatjana Panova
134. Puiatu Erikool (27. mai 2008) – Rain Aleksandrov
135. Tori Põhikool (27. mai 2008) – Anne Borkvel
136. Kihnu Kool (28.-29. mai 2008) – Ingrid Võsu
137. Tartu Hiie Kool – oma kooli III olümpiamängud (28.-30. mai 2008) – Kaja Raid
138. Audru Keskkool (29. mai 2008) – Reelika Kollist
139. Rannu Keskkool (29. mai 2008) – Karin Kütt
140. Märjamaa Gümnaasium – oma kooli IV olümpiamängud (29. mai 2008) – Andres Elmik
141. CR Jakobsoni nim Torma Põhikool – oma kooli II olümpiamängud (29.-30. mai 2008) – Enda Kalm
142. Kullamaa Keskkool (29.-30. mai 2008) – Mai Jõevee
143. J Liivi nim Alatskivi Keskkool – oma kooli III olümpiamängud (30. mai 2008) – Illi Teras
144. Eidapere Kool (30. mai 2008) – Luule Sulg
145. Kildu Põhikool – oma kooli antiikolümpiamängud (30. mai 2008) – Malle Poska
146. Kõrveküla Põhikool (2. juuni 2008) – Ille Kukk
147. Mõniste Kool – oma kooli II antiikolümpiamängud (2. juuni 2008) – Virve Tamm
148. Tornimäe Põhikool (5. juuni 2008) – Raili Nõgu
149. Palade Põhikool – Pühalepa valla koolide II olümpiamängud (12. september 2008) – Kati Vaht
150. Värska Gümnaasium – Setomaa koolide III olümpiamängud (19. september 2008) – Anneli Lätt
151. Jõhvi Gümnaasium (23.-24. september 2008) – Natalie Neidla
152. Tilsi Põhikool (25. september 2008) – Reet Külaots
153. Rapla Vesiroosi Gümnaasium (26. september 2008) – Ingrid Lenk
154. Ülenurme Gümnaasium – oma kooli V olümpiamängud (26. sepember 2008) – Marit Rauk
155. Rocca al Mare Kool (26. september 2008) – Kaja Komissarov
156. Saue Gümnaasium (26. september 2008) – Valdo Pilve
157. A. Haava nim Pala Põhikool (2.-7. veebruar 2009) – Virge Otsa
158. Väike-Maarja Gümnaasium (9.-12. veebruar 2009) – Egne Liivalaid
159. Kiigemetsa Kool (16.-20. veebruar 2009) – Merje Talistu
160. Sindi Gümnaasium (16.-17. aprill 2009) – Sigrid Jamnes
161. Viimsi Piilupesa lasteaed (28.-30. aprill 2009) – Reet Varik
162. Pärnu Ühisgümnaasium (13. mai 2009) – Anni Sutt
163. Tartu Raatuse Gümnaasium (14. mai 2009) – Merike Kärner
164. Kaiu Vallavalitsus (16. mai 2009) – Aivo Sildvee
165. Pühajärve Põhikool (22. mai 2009) – Eve Koser
166. Valga Vene Gümnaasium (25.-29. mai 2009) – Vassili Dinis
167. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (26. mai 2009) – Ulvi Lutškin
168. Nõo Reaalgümnaasium (26. mai 2009) – Mart Mäerand
169. Järva-Jaani Gümnaasium (29. mai 2009) – Silva Kärner
170. Vara Põhikool (29. mai 2009) – Ille Kukk
171. Nõva Põhikool (1. juuni 2009) – Virve Tauts
172. Tartu Hiie Kool (1.-2. juuni 2009) – Kaja Raid
173. Orissaare Gümnaasium (2. juuni 2009) – Mare Noot
174. Tornimäe Põhikool (3. juuni 2009) – Margo Rüütel
175. Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond (3.-5. juuni 2009) – Tatjana Stolfat
176. Vastseliina Gümnaasium (10. september 2009) – Triin Tiits, Madis Kivila
177. Ridala Põhikool (17.-18. september 2009) – Pille Raudsepp
178. Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond – Narva haridusasutuste taliolümpiamängud (8,.12. veebruar 2010) – Tatjana Stolfat
179. Tartu lasteaed Helika (10.-19. veebruar 2010) – Tiina Kivisalu
180. Koeru Keskkool (15. veebruar 2010) – Kirsika Ilmjärv
181. Haapsalu Linna Algkool (16.-18. veebruar 2010) – Leelo Paju
182. Paide Ühisgümnaasium – “Paerahnude taliolümpiamängud” (22.-23. veebruar 2010) – Marika Kuusik
183. Ahtme Gümnaasium (26. veebruar 2010) – Svetlana Drozdova
184. Mõniste Kool – oma kooli II taliolümpiamängud (26. veebruar 2010) – Virve Tamm
185. Taebla Gümnaasium (1.-5. märts 2010) – Aigi Pardel
186. Kaiu Vallavalitsus – Rapla maakonna algkoolide taliolümpiamängud (5. märts 2010) – Aivo Sildvee
187. Viimsi Piilupesa lasteaed – “100-aakri metsa olümpiamängud” (30. aprill 2010) – Reet Varik
188. Kiigemetsa Kool – oma kooli V olümpiamängud (3.-6. mai 2010) – Merje Talistu
189. Pärnu Ühisgümnaasium – oma kooli III olümpiamängud (5. mai 2010) – Siiri Paiste
190. Türi Gümnaasium – “Kevadpealinna olümpia” (5.-6. mai 2010) – Ülle Tammela
191. Jõgeva Gümnaasium – oma kooli II olümpiamängud (13.-14. mai 2010) – Viktor Nõmm
192. Tartu lasteaed Kannike (17.-21. mai 2010) – Nele Varendi
193. C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium – oma kooli II olümpiamängud (20. mai 2010) – Moonika Pärna
194. Tallinna Vaba Waldorfkool – Waldorfkoolide olümpiamängud (21.-22. mai 2010) – Piret Meier
195. Halliste Põhikool – oma kooli III olümpiamängud (25. mai 2010) – Milvi Kull
196. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool – “Loomade olümpia” (27.-28. mai 2010) – Ulvi Lutoškin
197. Märjamaa Gümnaasium – oma kooli V olümpiamängud (31. mai 2010) – Andres Elmik
198. Tallinna Prantsuse Lütseum (1. juuni 2010) – Katrin Kroosmann
199. Mäetaguse Põhikool – oma kooli II olümpiamängud (1. juuni 2010) – Maret Jaks
200. Jõhvi Vene Gümnaasium (1. juuni 2010) – Viktor Predbannikov
201. Nõva Põhikool (1. juuni 2010) – Virve Tauts
202. Tootsi Põhikool (1. juuni 2010) – Inga Raudsepp
203. Kambja Põhikool – oma kooli II olümpiamängud (1. juuni 2010) – Katre Pind
204. Kihnu Kool (1.-2. juuni 2010) – Ingrid Võsu, Heido Pärtel
205. Tartu Kunstigümnaasium – oma kooli II olümpiamängud (1.-4. juuni 2010) – Helve Israel
206. Tartu Veeriku Kool – oma kooli rahvuslikud olümpiamängud (2. juuni 2010) – Heigo Klaos
207. Kuusalu Keskkool (3.-4. juuni 2010) – Ingrit Keerma
208. Tilsi Põhikool – oma kooli II olümpiamängud (17. september 2010) – Reet Külaots
209. Saaremaa kodutütred (18. september 2010) – Raili Nõgu
210. Ülenurme Gümnaasium – oma kooli VI rahvusvahelised olümpiamängud (24. september 2010) – Marit Rauk
211. Rapla Vesiroosi Gümnaasium – oma kooli II olümpiamängud (31. september 2010) – Ingrid Lenk
212. Kiigemetsa Kool – oma kooli VI olümpiamängud (7.-11. veebruar 2011) – Tuijo Küüts
213. Vastseliina Gümnaasium – Kagu Nurga Koolide taliolümpiamängud (8. veebruar 2011) – Ülle Sõna, Kristel Rebane, Madis Kivila, Uuno Ruus
214. Tornimäe Põhikool (22. veebruar 2011) – Margo Rüütel
215. Kullamaa Keskkool (22.-23. veebruar) – Mai Jõevee
216. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (14. mai 2011) – Ulvi Lutoškin
217. Nõo Raalgümnaasium – oma kooli VII olümpiamängud (19. mai 2011) – Mart Mäerand
218. Tallinna Kivimäe Põhikool ja Tallinna Nõmme Gümnaasium – Nõmmekivi kooliolümpiamängud (24. mai 2011) – Maarika Laiv, Asta Jänese
219. Narva Soldino Gümnaasium (24.-27. mai 2011) – Jelena Vassiljeva
220. Puiatu Lasteaed-Kool – Pärsti valla koolide antiikolümpiamängud (26. mai 2011) – Aune Varik, Ave Orav
221. Nõva Põhikool (26. mai 2011) – Virve Tauts
222. Väike-Maarja Gümnaasium (30.-31. mai 2011) – Egne Liivalaid
223. Kildu Põhikool – “Sookollide olümpiamängud” (30.-31. mai 2011) – Malle Poska
224. Tartu Lasteaed Kivike (31. mai 2011) – Ülle Tamm
225. Vändra Gümnaasium – oma kooli II olümpiamängud (31. mai 2011) – Margit Kadak
226. Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium – Kohtla-Järve linna koolide olümpiamängud (1. juuni 2011) – Inna Mällo
227. Taebla Gümnaasium (1.-3. juuni 2011) – Aigi Pardel
228. Orissaare Gümnaasium – oma kooli IV olümpiamängud (2. juuni 2011) – Mare Noot
229. Pöide Vallavalitsus – Saaremaa kodutütarde kooliolümpiamängud (3. september 2011) – Raili Nõgu
230. Jõhvi Vene Gümnaasium (16. september 2011) – Viktor Predbannikov
231. Kohtla Põhikool – Ida-Virumaa koolide II taliolümpiamängud (25. jaanuar 2012) – Piret Niglas
232. Kaiu Vallavalitsus – Juuru kihelkonna koolieelikute kooliolümpiamängud (10. märts 2012) – Aivo Sildvee
233. Kiigemetsa Kool – oma kooli VII olümpiamängud (7.-11. mai 2012) – Helju Ansberg
234. Tartu Lasteaed Helika – Karlova III miniolümpiamängud (14.-18. mai 2012) – Tiina Kivisalu
235. Halliste Põhikool – oma kooli IV olümpiamängud (16. mai 2012) – Milvi Kull
236. Tartu Mart Reiniku Kool (18. mai 2012) – Terje Hallik
237. J. Liivi nim Alatskivi Keskkool (19. mai 2012) – Illi Teras
238. Jõgeva Gümnaasium – oma kooli III olümpiamängud (24. mai 2012) – Viktor Nõmm
239. Tori Põhikool (28. mai 2012) – Anne Borkvel
240. Vara Põhikool (28. mai 2012) – Alvi Pärn
241. Narva Soldino Gümnaasium (28.-31. mai 2012) – Jelena Vassiljeva
242. C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool – Torma III kooliolümpiamängud (29. mai 2012) – Enda Kalm
243. Kullamaa Keskkool – oma kooli IV olümpiamängud (29. mai 2012) – Viive Karnau
244. Jõhvi Vene Gümnaasium (30. mai 2012) – Viktor Predbannikov
245. Haapsalu Kutsehariduskeskus (31. mai 2012) – Aigi Pardel
246. Nõva Põhikool (31. mai 2012) – Õnne Rüütel
247. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (31. mai 2012) – Ulvi Lutoškin
248. Kõrveküla Põhikool – oma kooli II olümpiamängud (31. mai 2012) – Ille Kukk
249. Paide Ühisgümnaasium – “Paerahnude II suveolümpiamängud” (31. mai 2012) – Marika Kuusik
250. Tallinna Prantsuse Lütseum – oma kooli II algklasside olümpiapäev (1. juuni 2012) – Katrin Kroosmann
251. Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium – Kohtla-Järve linna koolide suveolümpiamängud (1. juuni 2012) – Inna Mällo, Julija Kovaltšuk
252. Konguta Kool – „Teadlaste olümpiamängud“ (1. juuni 2012) – Liina Tamm
253. Mõniste Kool – oma kooli V olümpiamängud (1. juuni 2012) – Virve Tamm
254. Tartu Kroonuaia Kool (1. ja 4. juuni 2012) – Siret Kruk
255. Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium (5. juuni 2012) – Inna Sergejeva
256. Kunda Ühisgümnaasium (6. september 2012) – Jaak Jalakas
257. Haapsalu Linna Algkool (14. september) – Leelo Paju
258. Tilsi Põhikool – oma kooli III olümpiamängud (14. september 2012) – Reet Külaots
259. Kaitseliidu Saaremaa Malev – kodutütarde vabariiklikud kooliolümpiamängud (14.-15. september 2012) – Ingrid Paiste
260. Jõhvi Gümnaasium (17.-19. september 2012) – Liivi Hõbe
261. Saaremaa Ühisgümnaasium (19.-20. september 2012) – Marika Pärtel
262. Pärnu Vanalinna Põhikool (21. september 2012) – Rein Semenov
263. Ülenurme Gümnaasium – VII rahvusvahelised kooliolümpiamängud (21. september 2012) – Marit Rauk
264. Saue Gümnaasium (21. september 2012) – Valdo Pilve
265. Märjamaa Gümnaasium – oma kooli VI olümpiamängud (26. september 2012) – Andres Elmik
266. Värska Gümnaasium – Setomaa koolide IV olümpiamängud (28. september 2012) – Anneli Lätt
267. Tornimäe Põhikool – Tornimäe kooli ja Pöide valla tali-kooliolümpiamängud (26. jaanuar 2013) – Raili Nõgu
268. Jõhvi Vene Gümnaasium – Jõhvi kooliolümpiamängud (27. veebruar – 1. märts 2013) – Viktor Predbannikov
269. Haapsalu Lasteaed Tareke – Haapsalu koolieelikute kooliolümpiamängud (3. mai 2013) – Aigi Pardel
270. Põlva Ühisgümnaasium (9. mai 2013) – Jaana Aedmäe
271. Rapla Vesiroosi Gümnaasium – oma kooli III kooliolümpiamängud (13. mai 2013) – Ingrid Lenk
272. Kiigemetsa Kool – oma kooli heitealade kooliolümpiamängud (13.-16. mai 2013) – Merje Talistu
273. Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium (22. mai 2013) – Julia Volkova
274. Luunja Keskkool (24. mai 2013) – Elve Raja
275. Pelgulinna Gümnaasium (27. mai 2013) – Rea Lillemets
276. Järva-Jaani Gümnaasium – “Talupoja olümpiamängud“ (27. mai 2013) – Silva Kärner
277. Väike-Maarja Gümnaasium (27.-28. mai 2013) – Egne Liivalaid
278. Narva Soldoni Gümnaasium (27.-30. mai 2013) – Jelena Vassiljeva
279. Tartu Raatuse Gümnaasium (29.-30. mai 2013) – Kristi Allik, Tiina Vink
280. Türi Põhikool – „Tuleviku olümpiamängud” (29.-30. mai 2013) – Sandra Alusalu
281. Ahtme Gümnaasium – III Kohtla-Järve linna koolide olümpiamängud (30. mai 2013) – Inna Mällo
282. Rakvere Linna Algkool (30. mai 2013) – Marge Kruusimägi
283. Kullamaa Keskkool – Lõuna-Läänemaa koolide algklasside olümpiamängud (31. mai 2013) – Mai Jõevee
284. Valga Vene Gümnaasium (31. mai – 4. juuni 2013) – Eva Tšepurko
285. Kambja Põhikool – oma kooli III kooliolümpiamängud (3. juuni 2013) – Katre Pind
286. Tartu Veeriku Kool – oma kooli keskkonnasõbralikud kooliolümpiamängud (3. juuni 2013) – Kadri Lill
287. Kildu Põhikool – Suure-Jaani valla põhikoolide kooliolümpiamängud (3. juuni 2013) – Malle Poska
288. Aste Põhikool (3. juuni 2013) – Ulvi Valge
289. Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium (3. juuni 2013) – Inna Sergejeva
290. Tapa Erikool – oma kooli I kooliolümpiamängud (12. sepember 2013) – Andzelika Lillemägi
291. Ridala Põhikool – oma kooli II kooliolümpiamängud (12.-13. september 2013) – Pille Raudsepp
292. Kaitseliidu Saaremaa Malev – Saaremaa Kodutütarde III kooliolümpiamängud (15. september 2013) – Lii Vanem
293. Narva Soldino Gümnaasium (7.-12. veebruar 2014) – Jelena Vassiljeva
294. Tartu Lasteaed Helika (10.-13. veebruar 2014) – Tiina Kivisalu
295. Paide Ühisgümnaasium – Paerahnude II talvised kooliolümpiamängud (17.-20. veebruar 2014) – Marika Kuusik
296. Adavere Põhikool – Põltsamaa valla koolide I taliolümpiamängud (20. veebruar 2014) – Anar Treiman
297. Kullamaa Keskkool – Läänemaa algklasside kooliolümpiamängud (27. veebruar 2014) – Mai Jõevee
298. Jõhvi Vene Gümnaasium (28. veebruar 2014) – Viktor Predbannikov
299. Kaitseliidu Saaremaa Malev – Saaremaa kodutütarde IV kooliolümpiamängud (7. märts 2014) – Lii Vanem
300. Võru Kesklinna Kool – oma kooli I taliolümpiamängud (13.-14. märts 2014) – Marju Kõva
301. Kohtla-Järve Slaavi Põhikool (17. aprill 2014) – Svetlana Putkonen
302. Vändra Gümnaasium (22. mai 2014) – Age Raimets
303. Jõgeva Põhikool – Jõgeva linna koolide I kooliolümpiamängud (22. mai 2014) – Viktor Nõmm
304. Virtsu Kool (23. mai 2014) – Tuuliki Tedre
305. Hugo Treffneri Gümnaasium (23. mai 2014) – Ergo Kukk
306. Märjamaa Gümnaasium – oma kooli VII kooliolümpiamängud (23. mai 2014) –Andres Elmik
307. Vara Põhikool – Muinas-Eesti olümpiamängud (27.-28. mai) – Katrin Reimand
308. J. Liivi nim Alatskivi Keskkool – oma kooli VI kooliolümpiamängud (28. mai 2014) – Illi Teras
309. Võhma Gümnaasium (28. mai 2014) – Tiia Püvi
310. Pühajärve Põhikool (30. mai 2014) – Miia Pallase
311. Viljandi Jakobsoni Kool – Viljandimaa tervist edendavate koolide kooliolümpiamängud (2. juuni 2014) – Moonika Pärna
312. Mäetaguse Põhikool – oma kooli III kooliolümpiamängud (2. juuni 2014) – Kaja Peet, Toomas Valdre
313. Tartu Annelinna Gümnaasium (2.-3. juuni 2014) – Karin Värk
314. Tallinna Prantsuse Lütseum – oma kooli III olümpiapäev (3. juuni 2014) – Katrin Kroosmann
315. Konguta Kool – Leiutajateküla Olümpiamängud (4. juuni 2014) – Liina Tamm
316. Tornimäe Põhikool – Kahtla ja Tornimäe kooliolümpiamängud (4. juuni 2014) – Raili Nõgu
317. Kuusalu Keskkool (4.-5. juuni 2014) – Kadri Idavain
318. Saku Gümnaasium (18. september 2014) – Karin Vassil
319. Ülenurme Gümnaasium – VIII rahvusvahelised kooliolümpiamängud (19. september 2014) – Marit Rauk, Merlin Ponna
320. Kaitseliidu Järvamaa Malev – II vabariiklikud kodutütarde kooliolümpiamängud (20.-21. september 2014) – Mare Hendrikson
321. Tilsi Põhikool – oma kooli IV kooliolümpiamängud (26. september 2014) – Reet Külaots, Ave Leetna
322. Tornimäe Põhikool – Tornimäe kooliolümpiamängude (26. veebruar 2015) – Raili Nõgu
323. Kaiu Vallavalitsus – Raplamaa K-koolide olümpiamängud (16. mai 2015) – Aivo Sildvee
324. Kääpa Põhikool – oma kooli antiikolümpiamängud (21.-22. mai 2015) – Anita Kikas
325. Jõhvi Vene Gümnaasium – oma kooli X kooliolümpiamängud (22. mai 2015) – Viktor Predbannikov
326. Nõo Reaalgümnaasium – oma kooli VIII antiikolümpiamängud (22. mai 2015) – Talis Mölder
327. Luunja Keskkool – oma kooli II kooliolümpiamängud (25. mai 2015) – Elve Raja
328. Järva-Jaani Gümnaasium – Järva-Jaani kihelkonnakoolide kooliolümpiamängud (25. mai 2015) – Heli Kark
329. Lähte Ühisgümnaasium – oma kooli II kooliolümpiamängud (29. mai 2015) – Kristiina Orumaa
330. Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium – Kohtla-Järve IV kooliolümpiamängud (1. juuni 2015) – Inna Mällo
331. Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool – oma kooli III kooliolümpiamängud (2. juuni 2015) – Inna Segejeva
332. Kullamaa Keskkool – oma kooli antiikolümpiamängud (3. juuni 2015) – Mai Jõevee
333. Tartu Katoliku Hariduskeskus – oma kooli I kooliolümpiamängud (15.-18. september 2015) – Krista Kotselainen
334. Rapla Vesiroosi Gümnaasium – oma kooli IV kooliolümpiamängud (25. september 2015) – Ingrid Lenk
335. Kaitseliidu Saaremaa Malev – Saaremaa kodutütarde V kooliolümpiamängud (17. oktoober 2015) – Ingrid Paiste
336. Saaremaa Ühisgümnaasium – oma kooli kooliolümpiamängud (18. veebruar 2016) – Triin Vallsalu
337. Väike-Maarja Gümnaasium – oma kooli IV kooliolümpiamängud (18.-22. aprill 2016) – Egne Liivalaid
338. Võnnu Keskkool – Võnnu olümpiamängud (29. aprill 2916) – Anu Markus
339. Kohtla-Järve Slaavi Põhikool – oma kooli lasteolümpiamängud (13. mai 2016) – Aleksandra Špeht
340. Tallinna Vaba Waldorfkool – Eesti Waldorfkoolide olümpiamängud (13.-14. mai 2016) – Piret Meier, Marelle Grünthal-Drell
341. Tartu Lasteaed Helika – Karlova IV miniolümpiamängud (16.-20. mai 2016) – Tiina Kivisalu
342. Tartu Mart Reiniku Kool – oma kooli II kooliolümpiamängud – rahvaste olümpiamängud (18.-20. mai 2016) – Sirle Morozova
343. Põlva Põhikool – oma kooli olümpiamängud “Väärtuspõhised koostöömängud” (19. mai 2016) – Reet Külaots
344. Jõhvi Vene Põhikool – Jõhvi kooliolümpiamängud (20. mai 2016) – Viktor Predbannikov
345. Jõgeva Põhikool – Jõgveva linna koolide II kooliolümpiamängud (24. mai 2016) – Viktor Nõmm
346. Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool – oma kooli VII kooliolümpiamängud (26. mai 2016) – Priit Allikivi
347. Oru Kool – oma kooli I kooliolümpiamängud (26.-27. mai 2016) – Liisa Pett
348. C.R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool – Torma IV kooliolümpiamängud (27. mai 2016) – Enda Kalm
349. Vändra Gümnaaisum – oma kooli kooliolümpiamängud (30. mai 2016) – Age Raimets
350. Narva Soldino Gümnaasium – oma kooli kooliolümpiamängud (30. mai – 2. juuni 2016) – Jelena Vassiljeva
351. Paide Ühisgümnaasium – paerahnude III kooli suveolümpiamängud (31. mai 2016) – Marika Kuusik
352. Tallinna Prantsuse Lütseum – oma kooli algklasside IV olümpiapäev (1. juuni 2016) – Katrin Kroosmann
353. Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium – V Kohtla-Järve linna koolide suveolümpiamängud (1. juuni 2016) – Inna Mällo
354. Märjamaa Gümnaasium – oma kooli VIII kooliolümpiamängud (1. juuni 2016) – Andres Elmik
355. Orava Kool – oravate olümpiamängud (2. juuni 2016) – Heli Lumi
356. Kohila Gümnaasium – oma kooli II kooliolümpiamängud (2. juuni 2016) – Ulvi Mägi
357. Kambja Põhikool – oma kooli IV kooliolümpiamängud (2. juuni 2016) – Katre Pind
358. Kaitseliidu Saaremaa Malev – oma maleva kodutütarde ja noorkotkaste ühised kooliolümpiamängud (2.-4. juuni 2016) – Lii Vanem
359. Jõhvi Põhikool – oma kooli III kooliolümpiamängud (14.-16. septembril 2016) – Liivi Jõemets
360. Kaitseliidu Põlva Malev – kodutütarde III vabariiklikud kooliolümpiamängud (16.-17. septembril 2016) – Aile Vals
361. Saue Gümnaasium – oma kooli kooliolümpiamängud (19.-23. september 2016) – Valdo Pilve
362. Esku Kamari Kool – Põltsamaa valla koolide olümpiamängud (20. september 2016) – Sigrid Külaots, Kaire Kampus
363. Läänemaa Ühisgümnaasium – oma kooli tulevikuolümpiamängud (21. september 2016) – Leelo Paju
364. Halliste Põhikool – Mulgimaa I kooliolümpiamängud (22. september 2016) – Milvi Kull
365. Ülenurme Gümnaasium – oma kooli kooliolümpiamängud (22.-23. september 2016) – Marit Rauk
366. Värska Gümnaasium – Setomaa koolide V olümpiamängud (23. september 2016) – Anneli Lätt
367. Jõhvi Vene Põhikool (2.-3. märts 2017) – Viktor Predbannikov
368. Palade Põhikool (2.-5. mai 2017) – Siiri Sülla
369. Kohtla-Järve Slaavi Põhikool (17. mai 2017) – Aleksandra Špeht / Alesja Rajanok
370. Aruküla Vaba Waldorfkool – Eesti Waldorfkoolide V klasside antiikolümpiamängud (19.-20. mai 2017) – Kerti Pellmas
371. Pärnu Rääma Põhikool (22. mai 2017) – Tuuli Joa
372. Nõo Reaalgümnaasium – oma kooli X antiikolümpiamängud (24. mai 2017) – Talis Mölder
373. Järva-Jaani Gümnaasium (29. mai 2017) – Silva Kärner
374. Viljandi Gümnaasium – Malevaolümpiamängud (30. mai 2017) – Ave Alvre
375. Türi Põhikool – oma kooli kooliolümpiamängud „Olümpia ühendab“ (30.-31. mai 2017) – Ülle Tammela
376. Luunja Keskkool – oma kooli III suveolümpiamängud (31. mai 2017) – Elve Raja
377. Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium – VI Kohtla-Järve linna kooliolümpiamängud (1. juuni 2017) – Inna Mällo
378. Valga Priimetsa Kool – oma kooli IV kooliolümpiamängud (1.-2. juuni 2017) – Pilvi Pindma
379. Tartu Kroonuaia Kool (2.-6. juuni 2017) – Siret Kruk
380. Audru Kool – oma kooli kooliolümpiamängud „Rahvaste sõpruse pidu“ (5. juuni 2017) – Reelika Rüütli
381. Iisaku Gümnaasium – oma kooli IV kooliolümpiamängud „Eesti maakonnad aastani 2017“ (7.-8. juuni 2017) – Margot Puštšenko
382. Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool – oma kooli IV kooliolümpiamängud (8. juuni 2017) – Inna Sergejeva
383. Eesti Meestelaulu Selts – üle-eestiliste poistekooride antiikolümpiamängud (9. juuni 2017) – Marika Kuusik
384. Konguta Kool – oma kooli kooliolümpiamängud „Ürgoru Olümpiamängud Kongutas“ (8. september 2017) – Liina Tamm
385. Ridala Põhikool (14.-15. september 2017) – Pille Raudsepp
386. Lustivere Põhikool – Põltsamaa piirkonna koolide taliolümpiamängud (5.-6. veebruar 2018) – Annika Kallasmaa
387. Narva Soldino Gümnaasium (12.-14. veebruar 2018) – Jelena Vassiljeva
388. Tartu Lasteaed Helika – III taliolümpiamängud (12.-16. veebruar 2018) – Tiina Kivisalu
389. Tornimäe Põhikool (22. veebruar 2018) – Raili Nõgu
390. Palade Põhikool (2. mai 2018) – Siiri Sülla
391. J. Liivi nim Alatskivi Keskkool – oma kooli VIII kooliolümpiamängud (17. mai 2018) – Priit Allikivi
392. Rapla Vesiroosi Gümnaasium – oma kooli V kooliolümpiamängud (18. mai 2018) – Ingrid Lenk
393. Kohtla-Järve Slaavi Põhikool – „Lasteolümpiamängud“ (18. mai 2018) – Alesja Rajanok
394. Jõgeva Põhikool – Jõgeva linna koolide III kooliolümpiamängud (22.-23. mai 2018) – Viktor Nõmm
395. Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium – VII Kohtla-Järve linna koolide kooliolümpiamängud (31. mai 2018) – Svetlana Putkonen, Inna Mällo
396. Märjamaa Gümnaasium – oma kooli IX kooliolümpiamängud (1. juuni 2018) – Andres Elmik
397. Orissaare Gümnaasium – oma kooli V kooliolümpiamängud (4. juuni 2018) – Mare Noot
398. Tartu Variku Kool – oma kooli III kooliolümpiamängud (4.-6. juuni 2018) – Ken-Markus Üle, juhendaja Helve Israel
399. Tori Põhikool – oma kooli III kooliolümpiamängud (5. juuni 2018) – Pille Usin
400. Tartu Hiie Kool – oma kooli V kooliolümpiamängud (6.-8. juuni 2018) – Kaja Raid
401. Tallinna Prantsuse Lütseum – oma kooli V algklasside olümpiapäev (8. juuni 2018) – Katrin Kroosmann
402. Kuusalu Keskkool (11. juuni 2018) – Kadri Idavain
403. Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool – oma kooli V kooliolümpiamängud „Meie Põlvkond“ (11. juuni 2018) – Inna Sergejeva
404. Kohila Gümnaasium (11. juuni 2018) – Kaur Heinaru
405. Ülenurme Gümnaasium – oma kooli V rahvusvahelised kooliolümpiamängud (27.-28. september 2018) – Marit Rauk
406. Palade Põhikool – oma kooli III kooliolümpiamängud (10. mai 2019) – Siiri Sülla
407. Nõo Reaalgümnaasium – oma kooli XI antiikolümpiamängud (20. mai 2019) – Talis Mölder
408. Pühajärve Põhikool – oma kooli III kooliolümpiamängud (24. mai 2019) – Miia Pallase
409. Valjala Põhikool – oma kooli I kooliolümpiamängud (28. mai 2019) – Anneli Kaljuste
410. Nõva Kool – Nõva ja Padise Laste Mutionu Olümpia (30. mai 2019) – Virve Tauts
411. Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium – VIII Kohtla-Järve linna koolide suveolümpiamängud (31. mai 2019) – Inna Mällo
412. Oru Kool – oma kooli II kooliolümpiamängud (3. juuni 2019) – Liisa Pett
413. Narva Soldino Gümnaasium – (3.-5. juuni 2019) – Julia Misnik
414. Kambja Põhikool – oma kooli V kooliolümpiamängud (4. juuni 2019) – Katre Pind
415. Kullamaa Keskkool – „Tuleviku Olümpia Kullamaal“ (4. juuni 2019) – Mai Jõevee
416. Tartu Descartes’i Kool – oma kooli rahvuslikud kooliolümpiamängud (4. juuni 2019) – Kadri Lill
417. Põlva Kool – oma kooli I kooliolümpiamängud (4.-6. juuni 2019) – Reet Külaots
418. Iisaku Gümnaasium – oma kooli V „Antiikaja kooliolümpiamängud“ (5. juuni 2019) – Sirly Pärnaste
419. Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool – oma kooli VI kooliolümpiamängud (6. juuni 2019) – Inna Sergejeva
420. Kunda Ühisgümnaasium – oma kooli 1.-7. klassi kooliolümpiamängud (6.-7. juuni 2019) – Mihkel Mägi
421. Konguta Kool – kooliolümpiamängud „Mütomängud Elva vallas“ (6. september 2019) – Liina Tamm
422. Läänemaa Ühisgümnaasium – oma kooli olümpiapäev (24. september 2019) – Leelo Paju
423. Järvakandi Kool – oma kooli I kooliolümpiamängud (27. september 2019) – Margus Sepp
424. Kiigemetsa Kool – oma kooli osavusmängude kooliolümpiamängud (30. september – 3. oktoober 2019) – Hille Kirpu