EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

 

Welcome to the Estonian Olympic Academy Olympic Education portal. We hope that you will able to gain new knowledge about the principles of the Olympic Movement, be inspired by the materials on organising the School Olympics, and are interested in some of the games provided. Whether you are a student, teacher, athlete, coach, journalist, couch potato, pensioner, businessman or just someone who is interested in the Olympic movement, we hope you find the contents useful, and enjoy yourself while learning the values associated with the Olympic Games.
 



EOA 2020. a KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER

18.02.2020

Eesti Olümpiaakadeemia reeglitele vastavalt toimuvad 2020. aastal järgmised kooliolümpiamängud (kuupäev, kool, maakond, projektijuht):

27. aprill - Juhan Liivi nimeline Alatskivi Kool (Tartumaa) - Kristjan Kallavus
7. mai - Halliste Põhikool (Viljandimaa) - Milvi Kull
8. mai - Palade Põhikool (Hiiumaa) - Siiri Sülla
19. mai - Jõgeva linna koolide kooliolümpiamängud (korraldaja Jõgeva Põhikool, Jõgevamaa) - Viktor Nõmm
25. mai - Jõhvi Vene Põhikool (Ida-Virumaa) - Viktor Predbannikov
26. mai - Rannu Lasteaed (Tartumaa) - Epp Alekõrs
28. mai - C. R. Jakobsoni nimeline Torma Põhikool (Jõgevamaa) - Anneli Plaado
29. mai - Tallinna Prantsuse Lütseum (Harjumaa) - Katrin Kroosmann
1. juuni - Kohtla-Järve linna koolide kooliolümpiamängud (korraldaja Ahtme Põhikool, Ida-Virumaa) - Olga Mesilane
2. juuni - Nissi Põhikool (Harjumaa) - Andres Elmik
2. juuni - Paide Hillar Hanssoo Põhikool (Järvamaa) - Marita Kutsar
2. juuni - Kullamaa Keskkool (Läänemaa) - Mai Jõevee
3. juuni - Narva Soldino Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Jelena Sapotsnikova
4. juuni - Kohtla-Järve Slaavi Põhikool (Ida-Virumaa) - Alesja Rajanok
8. juuni - Põltsamaa valla koolide kooliolümpiamängud (korraldaja Pisisaare Algkool, Jõgevamaa) - Annika Kallasmaa
8. juuni - Kohila Gümnaasium (Raplamaa) - Ulvi Mägi
24. september - Ülenurme Gümnaasium (Tartumaa) - Marit Rauk

   
EOA 2020. a KOM PROJEKTIDE KONKURSI TULEMUSED
Triip
EOA 2020. a KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER
Triip
Euroopa Olümpiaakadeemiate Assotsiatsiooni komisjonidesse pääses mitmeid eestlasi
Uudised
   
Veebruar 2020
Tagasi Edasi
 
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender