EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  KOM PROGRAMM
Line
  p1  KOM PROJEKTIDE KONKURSS
Line
  p1  ABIKS ÕPETAJALE
Line
  p1  KOM TUNNUSTAMINE
Line
  p1  MEEDIAKAJASTUS
Line
  p1  KOM PROJEKT ROKi KODULEHEL

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Kooliolümpiamängud > KOM TUNNUSTAMINE

KOM TUNNUSTAMINE

 Eesti Olümpiaakadeemia tunnustab iga aasta lõpus edukalt kooliolümpiamänge läbi viinud koole nummerdatud sertifikaadi ja auhinnaraamatuga.Tunnustamise kriteeriumiks on EOA poolt väljatöötatud kooliolümpiamängude põhimõtete järgimine: 

  • erinevate ainete lõimimine ja mitmesuguste konkursside läbiviimine kooliolümpiamängude olümpiaharidusperioodil;
  • Olümpiaharta reeglite järgimine kooliolümpiamängude spordipeo ava-, autasustamis- ja lõputseremooniatel;
  • võimalikult paljude õpilaste kaasamine kooliolümpiamängude tegevustesse;
  • ausa mängu printsiipidega arvestamine.    

  Eesti Olümpiaakadeemia on oma sertifikaadiga tunnustanud järgmisi kooliolümpiamänge:        

1. Patküla Põhikool (5.-7.05.1996) - korraldaja Anne Volver
2. Tõrvandi Algkool (8.-22.02.1998) - Ulvi ja Heiki Sarapuu
3. Patküla Põhikool (16.-18.03.1998) - Anne Volver
4. Peedu Lasteaed-Algkool (28.05.1998) - Karin Kütt
5. Nõo Reaalgümnaasium - antiikolümpiamängud (19.05.1999) - Mart Mäerand
6. Tõstamaa Keskkool (03.05.2000) - Kairi Kuur
7. Tõrvandi Algkool - rahvusvahelised kooliolümpiamängud (01.06.2000) Ulvi ja Heiki Sarapuu
8. Räpina Gümnaasium - mini-olümpiamängud (15.09.2000) - Anu Tuvik
9. Kullamaa Keskkool (5.-6.10.2000) - Mai Jõevee, Andres Elmik
10. Laukna Lasteaed-Algkool - Rapla maakonna algkoolide olümpiamängud (15.05.2000) - Elviira Aruksaar
11. Nõo Reaalgümnaasium - II antiikolümpiamängud (31.05.2001) - Mart Mäerand
12. Lähte Ühisgümnaasium - rahvusvahelised kooliolümpiamängud (28.02.-01.03.2002) - Ene Laanes
13. Peedu Lasteaed-Algkool (30.05.2002) - Karin Kütt
14. Märjamaa Gümnaasium (30.-31.05.2002) - Andres Elmik
15. Nõo Reaatunnustust kodutütarde III vabariiklike kooliolümpiamängudlgümnaasium - III antiikolümpiamängud (29.05.2003) - Mart Mäerand
16. Järva-Jaani Keskkool (juuni 2003) - Urmas Virves
17. Tartu Herbert Masingu Kool (4. mai 2004) - Kristi Eelmäe
18. Tartu Lastepäevakodu "Helika" (10.-14. mai 2004) - Tiina Kivisalu
19. J. Liivi nim. Alatskivi Keskkool (14. mai 2004) - Illi Teras
20. Kildu Põhikool (21. mai 2004) - Malle Poska
21. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (26. mail 2004) - Ulvi Lutoskin
22. Märjamaa Gümnaasium - II olümpiamängud (26. mai 2004) - Andres Elmik
23. Tallinna Nõmme koolid (27.mai 2004) - Asta Jänese
24. Koeru Keskkool (28. mai 2004) - Uno Aan
25. Konguta Algkool (28. mai 2004) - Kaie Tali
26. Kalmetu Põhikool (30. mai 2004) - Anne Freimuth
27. C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool (31. mai 2004) - Enda Kalm
28. Ülenurme Gümnaasium - III olümpiamängud (31. mai - 1. juuni 2004) - Ulvi Sarapuu
29. A. Haava nim. Pala Põhikool (1. juuni 2004) - Killu Vunk
30. Kaiu Põhikool - Juuru kihelkonna koolide olümpiamängud (1. juuni 2004) - Aivo Sildvee
31. Mõniste Põhikool (1. juunil 2004) - Virve Tamm
32. Rakvere Linna Algkool (1.-2. juuni 2004) - Marge Kruusimägi
33. Haapsalu Linna Algkool (3. juuni 2004) - Leelo Paju
34. Kahtla Põhikool (4. juuni 2004) - Raili Nõgu
35. Räpina Ühisgümnaasium - II olümpiamängud (7. september 2004) - Anu Tuvik
36. Saue Gümnaasium (10.-11. september 2004) - Enla Odamus
37. Värska Gümnaasium - Setomaa koolide olümpiamängud (17. september 2004) - Ingrit Kala
38. Kullamaa Keskkool - III olümpiamängud (17. september 2004) - Mai Jõevee
39. Orissaare Gümnaasium (23. september 2004) - Mare Noot
40. Muhu Põhikool (30. september 2004) - Milvi Viss.
41. A. Haava nim. Paala Põhikool (2.-8. veebruar 2005) - Killu Vunk
42. C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium (9.-13. mai 2005) - Merje Kärsten
43. Halliste Põhikool (9.-13. mai 2005) - Milvi Kull
44. Kaiu Lasteaed Triinutare - Juuru kihelkonna olümpiamängud (15. mai 2005) - Aivo Sildvee
45. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (23.-24. mai 2005) - Ulvi Lutoškin
46. Kihnu Põhikool (25.-26. mai 2005) - Ingrid Võsu
47. Nõo Reaalgümnaasium - IV antiikolümpiamängud (26. mai 2005) - Mart Mäerand
48. Konguta Kool - Konguta metsarahva olümpiamängud (29. mai 2005) - Liina Tamm
49. Hiiumaa Spordiliit - Hiiumaa algklasside olümpiamängud (31. mai 2005) - Helen Mast
50. Valga Vene Gümnaasium - Valga kooliolümpiamängud (27. mai - 2. juuni 2005) - Vassili Dinis
51. Valga Gümnaasium - Valga kooliolümpiamängud (27. mai - 2. juuni 2005)
52. Uhtna Põhikool (1.-2. juuni 2005) - Malle Tiinas
53. Jõhvi Gümnaasium - Jõhvi kooliolümpiamängud (1.-3. juuni 2005)
54. Jõhvi Vene Gümnaasium - Jõhvi kooliolümpiamängud (1.-3. juuni 2005) - Viktor Predbannikov
55. Kahtla Põhikool (3. juuni 2005) - Raili Nõgu
56. Eidapere Kool (12.-17. september 2005) - Inge Pullat
57. Türi Gümnaasium (20.-21. september 2005) - Ülle Tammela
58. Kunda Gümnaasium (22.-23. september 2005) - Andres Lillemägi
59. Kildu Põhikool (9.-11. veebruar 2006) - Malle Poska
60. A.Haava nim. Pala Põhikool (10.-17. veebruar 2006) - Killu Vunk
61. Rakvere Linna Algkool (11. veebruar 2006) - Marge Kruusimägi
62. Saue Gümnaasium (16. veebruar 2006) - Valdo Pilve
63. Jõhvi Gümnaasium (10.-22. veebruar 2006)
64. Jõhvi Vene Gümnaasium (10.-22. veebruar 2006) - Viktor Predbannikov
65. Mõniste Põhikool (23. veebruar 2006) - Virve Tamm
66. Haapsalu Linna Algkool (27. veebruar - 3. märts 2006) - Leelo Paju
67. Tallinna Hiiu Põhikool - Tallinna Nõmme koolide olümpiamängud (28. veebruar 2006) - Asta Jänese
68. Juuru Gümnaasium - Juuru kihelkonna kooliolümpiamängud (2.-3. märts 2006) - Aivo Sildvee
69. Väike-Maarja Gümnaasium (22.-25. aprill 2006) - Egne Liivalaid
70. Pärnu Ühisgümnaasium (4. mai 2006) - Tene Rubin
71. Kiigemetsa Kool (8.-11. mai 2006) - Tuijo Küüts
72. Puka Keskkool (11. mai 2006) - Ene Aigro
73. J. Liivi nim. Alatskivi Keskkool (12. mai 2006) - Urve Koolman
74. Ritsu Lastead-Algkool (18.-19. mai 2006) - Anu Vihur
75. Kalmetu Põhikool (20. mai 2006) - Anne Freimuth
76. Tartu Hiie Kool (24.-26. mai 2006) - Kaja Raid
77. Ääsmäe Põhikool (26. mai 2006) - Margo Hussar
78. Hiiumaa Spordiliit - Hiiumaa laste olümpiapäev (26. mai 2006) - Helen Mast
79. Tartu Kunstigümnaasium (31. mai - 2. juuni 2006) - Helve Israel
80. Mäetaguse Põhikool (1. juuni 2006) - Taavi Toomel
81. Roosna-Alliku Põhikool (1. juuni 2006) - Angela Kilk
82. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (1.-2. juuni 2006) - Ulvi Lutoškin
83. Märjamaa Gümnaasium - oma kooli III olümpiamängud (1. juuni 2006) - Andres Elmik
84. Valga Maavalitsus - Valgamaa koolide olümpiamängud (2. juuni 2006) - Siiri Põldsaar
85. Põlva Linnavalitsus - Põlva Noorte Olümpiamängud (19. september 2006) - Janika Usin
86. Ülenurme Gümnaasium - oma kooli IV olümpiamängud (22. september 2006) - Ulvi Sarapuu
87. Kohtla Põhikool - Ida-Virumaa koolide I taliolümpiamängud (16. veebruar 2007) - Piret Niglas
88. Paikuse Põhikool (20. veebruar 2007) - Reelika Kollist
89. Järlepa Lasteaed-Algkool - Juuru kihelkonna koolieelikute taliolümpiamängud (3. marts 2007) - Aivo Sildvee
90. Suigu Lasteaed-Algkool - Pärnu-Jaagupi piirkonna koolide taliolümpiamängud (9. märts 2007) - Rein Semenov
91. Kiigemetsa Kool - oma kooli II olümpiamängud (23.-26. aprill 2007) - Merje Talistu
92. Kihnu Kool (16.-19. mai 2007) - Ingrid Võsu
93. Valgjärve Põhikool (18. mai 2007) - Inge Mark
94. Konguta Kool - "Pärismaalaste olümpiamängud" (19. mai 2007) - Kaie Tali
95. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (21.-22. mai 2007) - Ulvi Lutoðkin
96. Narva Joala Kool (21.-24. mai 2007) - Aleksei Panov
97. Palade Põhikool (28. mai 2007) - Kati Vaht
98. Puiatu Erikool (30. mai 2007) - Vello Rits
99. Kehtna Põhikool (29. mai 2007) - Kadi Peedo
100. Tartu Descartes\'i Lütseum (30. mai 2007) - Svetlana Keisk
101. Tartu Hiie Kool - oma kooli II olümpiamängud (30. mai - 1. juuni 2007) - Kaja Raid
102. Vändra Gümnaasium (31. mai 2007) - Margit Kadak
103. Järva-Jaani Gümnaasium (31. mai 2007) - Silva Kärner
104. Jõhvi Vene Gümnaasium (1. juuni 2007) - Viktor Predbannikov
105. Kambja Põhikool (1. juuni 2007) - Katre Pind
106. Otepää Gümnaasium (1. juuni 2007) - Kerri Rauk
107. Kahtla Lasteaed-Põhikool (5. juuni 2007) - Raili Nõgu
108. Nõo Reaalgümnaasium - oma kooli V antiikolümpiamängud (7. juuni 2007) - Mart Mäerand
109. Orissaare Gümnaasium (14. september 2007) - Mare Noot
110. Põlva Keskkool (19. september 2007) - Karin Viljus
111. Mikitamäe Põhikool - Setomaa koolide olümpiamängud (3. oktoober 2007) - Rein Zaitsev
112. Tootsi Lasteaed "Sinilill" (21.-28. jaanuar 2008) - Silvia Pobo
113. Uhtna Põhikool (1.-2. veebruar 2008) - Malle Tiinas
114. Kiigemetsa Kool (4.-7. veebruar 2008) - Merje Talistu
115. Tootsi Põhikool (4. märts 2008) - Inga Raudsepp
116. Jõhvi Vene Gümnaasium (14. märts 2008) - Viktor Predbannikov
117. Tallinna Kivimäe Põhikool (25. aprill 2008) - Maarika Laiv
118. Nõmme Gümnaasium (6.-8. mai 2008) - Asta Jänese
119. Pärnu Ühisgümnaasium (14. mai 2008) - Liis Tapasia
120. Halliste Põhikool (14. mai 2008) - Milvi Kull
121. Koeru Keskkool (14. mai 2008) - Kirsika Ilmjärv
122. Valgjärve Põhikool (16. mai 2008) - Inge Mark
123. Kaiu Vallavalitsus - Juuru kihelkonna V kooliolümpiamängud (16. mai 2008) - Aivo Sildvee
124. Tartu Lastepäevakodu "Helika" - Karlova II miniolümpiamängud (19.-23. mai 2008) - Tiina Kivisalu
125. Toila lasteaed "Naerumeri" (20.-22. mai 2008) - Olivia Õim
126. Haapsalu Linna Algkool - oma kooli V olümpiamängud (22. mai 2008) - Leelo Paju
127. Jõgeva Gümnaasium (22. mai 2008) - Maimu Valdmann
128. A. Haava nim Pala Põhikool (22. mai 2008) - Virge Otsa
129. Rakvere Eragümnaasium (22.-23. mai 2008) - Andþelika Lillemägi
130. Tartu Kroonuaia Kool (22.-23. mai 2008) - Siret Kruk
131. Paide Ühisgümnaasium (22. mai 2008) - Karin Sulg
132. Narva Linnavalitsuse Kultuuriosalond - Narva linna ülharidus- ja huvikoolide olümpiamängud (26.-29. mai 2008) - Tatjana Stolfat
133. Narva lasteasutus "Kirsike" (26.-29. mai 2008) - Tatjana Panova
134. Puiatu Erikool (27. mai 2008) - Rain Aleksandrov
135. Tori Põhikool (27. mai 2008) - Anne Borkvel
136. Kihnu Kool (28.-29. mai 2008) - Ingrid Võsu
137. Tartu Hiie Kool - oma kooli III olümpiamängud (28.-30. mai 2008) - Kaja Raid
138. Audru Keskkool (29. mai 2008) - Reelika Kollist
139. Rannu Keskkool (29. mai 2008) - Karin Kütt
140. Märjamaa Gümnaasium - oma kooli IV olümpiamängud (29. mai 2008) - Andres Elmik
141. CR Jakobsoni nim Torma Põhikool - oma kooli II olümpiamängud (29.-30. mai 2008) - Enda Kalm
142. Kullamaa Keskkool (29.-30. mai 2008) - Mai Jõevee
143. J Liivi nim Alatskivi Keskkool - oma kooli III olümpiamängud (30. mai 2008) - Illi Teras
144. Eidapere Kool (30. mai 2008) - Luule Sulg
145. Kildu Põhikool - oma kooli antiikolümpiamängud (30. mai 2008) - Malle Poska
146. Kõrveküla Põhikool (2. juuni 2008) - Ille Kukk
147. Mõniste Kool - oma kooli II antiikolümpiamängud (2. juuni 2008) - Virve Tamm
148. Tornimäe Põhikool (5. juuni 2008) - Raili Nõgu
149. Palade Põhikool - Pühalepa valla koolide II olümpiamängud (12. september 2008) - Kati Vaht
150. Värska Gümnaasium - Setomaa koolide III olümpiamängud (19. september 2008) - Anneli Lätt
151. Jõhvi Gümnaasium (23.-24. september 2008) - Natalie Neidla
152. Tilsi Põhikool (25. september 2008) - Reet Külaots
153. Rapla Vesiroosi Gümnaasium (26. september 2008) - Ingrid Lenk
154. Ülenurme Gümnaasium - oma kooli V olümpiamängud (26. sepember 2008) - Marit Rauk
155. Rocca al Mare Kool (26. september 2008) - Kaja Komissarov
156. Saue Gümnaasium (26. september 2008) - Valdo Pilve
157. A. Haava nim Pala Põhikool (2.-7. veebruar 2009) - Virge Otsa
158. Väike-Maarja Gümnaasium (9.-12. veebruar 2009) - Egne Liivalaid
159. Kiigemetsa Kool (16.-20. veebruar 2009) - Merje Talistu
160. Sindi Gümnaasium (16.-17. aprill 2009) - Sigrid Jamnes
161. Viimsi Piilupesa lasteaed (28.-30. aprill 2009) - Reet Varik
162. Pärnu Ühisgümnaasium (13. mai 2009) - Anni Sutt
163. Tartu Raatuse Gümnaasium (14. mai 2009) - Merike Kärner
164. Kaiu Vallavalitsus (16. mai 2009) - Aivo Sildvee
165. Pühajärve Põhikool (22. mai 2009) - Eve Koser
166. Valga Vene Gümnaasium (25.-29. mai 2009) - Vassili Dinis
167. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (26. mai 2009) - Ulvi Lutškin
168. Nõo Reaalgümnaasium (26. mai 2009) - Mart Mäerand
169. Järva-Jaani Gümnaasium (29. mai 2009) - Silva Kärner
170. Vara Põhikool (29. mai 2009) - Ille Kukk
171. Nõva Põhikool (1. juuni 2009) - Virve Tauts
172. Tartu Hiie Kool (1.-2. juuni 2009) - Kaja Raid
173. Orissaare Gümnaasium (2. juuni 2009) - Mare Noot
174. Tornimäe Põhikool (3. juuni 2009) - Margo Rüütel
175. Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond (3.-5. juuni 2009) - Tatjana Stolfat
176. Vastseliina Gümnaasium (10. september 2009) - Triin Tiits, Madis Kivila
177. Ridala Põhikool (17.-18. september 2009) - Pille Raudsepp
178. Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond - Narva haridusasutuste taliolümpiamängud (8,.12. veebruar 2010) - Tatjana Stolfat
179. Tartu lasteaed Helika (10.-19. veebruar 2010) - Tiina Kivisalu
180. Koeru Keskkool (15. veebruar 2010) - Kirsika Ilmjärv
181. Haapsalu Linna Algkool (16.-18. veebruar 2010) - Leelo Paju
182. Paide Ühisgümnaasium - "Paerahnude taliolümpiamängud" (22.-23. veebruar 2010) - Marika Kuusik
183. Ahtme Gümnaasium (26. veebruar 2010) - Svetlana Drozdova
184. Mõniste Kool - oma kooli II taliolümpiamängud (26. veebruar 2010) - Virve Tamm
185. Taebla Gümnaasium (1.-5. märts 2010) - Aigi Pardel
186. Kaiu Vallavalitsus - Rapla maakonna algkoolide taliolümpiamängud (5. märts 2010) - Aivo Sildvee
187. Viimsi Piilupesa lasteaed - "100-aakri metsa olümpiamängud" (30. aprill 2010) - Reet Varik
188. Kiigemetsa Kool - oma kooli V olümpiamängud (3.-6. mai 2010) - Merje Talistu
189. Pärnu Ühisgümnaasium - oma kooli III olümpiamängud (5. mai 2010) - Siiri Paiste
190. Türi Gümnaasium - "Kevadpealinna olümpia" (5.-6. mai 2010) - Ülle Tammela
191. Jõgeva Gümnaasium - oma kooli II olümpiamängud (13.-14. mai 2010) - Viktor Nõmm
192. Tartu lasteaed Kannike (17.-21. mai 2010) - Nele Varendi
193. C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium - oma kooli II olümpiamängud (20. mai 2010) - Moonika Pärna
194. Tallinna Vaba Waldorfkool - Waldorfkoolide olümpiamängud (21.-22. mai 2010) - Piret Meier
195. Halliste Põhikool - oma kooli III olümpiamängud (25. mai 2010) - Milvi Kull
196. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - "Loomade olümpia" (27.-28. mai 2010) - Ulvi Lutoškin
197. Märjamaa Gümnaasium - oma kooli V olümpiamängud (31. mai 2010) - Andres Elmik
198. Tallinna Prantsuse Lütseum (1. juuni 2010) - Katrin Kroosmann
199. Mäetaguse Põhikool - oma kooli II olümpiamängud (1. juuni 2010) - Maret Jaks
200. Jõhvi Vene Gümnaasium (1. juuni 2010) - Viktor Predbannikov
201. Nõva Põhikool (1. juuni 2010) - Virve Tauts
202. Tootsi Põhikool (1. juuni 2010) - Inga Raudsepp
203. Kambja Põhikool - oma kooli II olümpiamängud (1. juuni 2010) - Katre Pind
204. Kihnu Kool (1.-2. juuni 2010) - Ingrid Võsu, Heido Pärtel
205. Tartu Kunstigümnaasium - oma kooli II olümpiamängud (1.-4. juuni 2010) - Helve Israel
206. Tartu Veeriku Kool - oma kooli rahvuslikud olümpiamängud (2. juuni 2010) - Heigo Klaos
207. Kuusalu Keskkool (3.-4. juuni 2010) - Ingrit Keerma
208. Tilsi Põhikool - oma kooli II olümpiamängud (17. september 2010) - Reet Külaots
209. Saaremaa kodutütred (18. september 2010) - Raili Nõgu
210. Ülenurme Gümnaasium - oma kooli VI rahvusvahelised olümpiamängud (24. september 2010) - Marit Rauk
211. Rapla Vesiroosi Gümnaasium - oma kooli II olümpiamängud (31. september 2010) - Ingrid Lenk
212. Kiigemetsa Kool - oma kooli VI olümpiamängud (7.-11. veebruar 2011) - Tuijo Küüts
213. Vastseliina Gümnaasium - Kagu Nurga Koolide taliolümpiamängud (8. veebruar 2011) - Ülle Sõna, Kristel Rebane, Madis Kivila, Uuno Ruus
214. Tornimäe Põhikool (22. veebruar 2011) - Margo Rüütel
215. Kullamaa Keskkool (22.-23. veebruar) - Mai Jõevee
216. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (14. mai 2011) - Ulvi Lutoškin
217. Nõo Raalgümnaasium - oma kooli VII olümpiamängud (19. mai 2011) - Mart Mäerand
218. Tallinna Kivimäe Põhikool ja Tallinna Nõmme Gümnaasium - Nõmmekivi kooliolümpiamängud (24. mai 2011) - Maarika Laiv, Asta Jänese
219. Narva Soldino Gümnaasium (24.-27. mai 2011) - Jelena Vassiljeva
220. Puiatu Lasteaed-Kool - Pärsti valla koolide antiikolümpiamängud (26. mai 2011) - Aune Varik, Ave Orav
221. Nõva Põhikool (26. mai 2011) - Virve Tauts
222. Väike-Maarja Gümnaasium (30.-31. mai 2011) - Egne Liivalaid
223. Kildu Põhikool - "Sookollide olümpiamängud" (30.-31. mai 2011) - Malle Poska
224. Tartu Lasteaed Kivike (31. mai 2011) - Ülle Tamm
225. Vändra Gümnaasium - oma kooli II olümpiamängud (31. mai 2011) - Margit Kadak
226. Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium - Kohtla-Järve linna koolide olümpiamängud (1. juuni 2011) - Inna Mällo
227. Taebla Gümnaasium (1.-3. juuni 2011) - Aigi Pardel
228. Orissaare Gümnaasium - oma kooli IV olümpiamängud (2. juuni 2011) - Mare Noot
229. Pöide Vallavalitsus - Saaremaa kodutütarde kooliolümpiamängud (3. september 2011) - Raili Nõgu
230. Jõhvi Vene Gümnaasium (16. september 2011) - Viktor Predbannikov
231. Kohtla Põhikool – Ida-Virumaa koolide II taliolümpiamängud (25. jaanuar 2012) – Piret Niglas
232. Kaiu Vallavalitsus – Juuru kihelkonna koolieelikute kooliolümpiamängud (10. märts 2012) – Aivo Sildvee
233. Kiigemetsa Kool – oma kooli VII olümpiamängud (7.-11. mai 2012) – Helju Ansberg
234. Tartu Lasteaed Helika – Karlova III miniolümpiamängud (14.-18. mai 2012) – Tiina Kivisalu
235. Halliste Põhikool – oma kooli IV olümpiamängud (16. mai 2012) – Milvi Kull
236. Tartu Mart Reiniku Kool (18. mai 2012) – Terje Hallik
237. J. Liivi nim Alatskivi Keskkool (19. mai 2012) – Illi Teras
238. Jõgeva Gümnaasium – oma kooli III olümpiamängud (24. mai 2012) – Viktor Nõmm
239. Tori Põhikool (28. mai 2012) – Anne Borkvel
240. Vara Põhikool (28. mai 2012) – Alvi Pärn
241. Narva Soldino Gümnaasium (28.-31. mai 2012) – Jelena Vassiljeva
242. C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool – Torma III kooliolümpiamängud (29. mai 2012) – Enda Kalm
243. Kullamaa Keskkool – oma kooli IV olümpiamängud (29. mai 2012) – Viive Karnau
244. Jõhvi Vene Gümnaasium (30. mai 2012) – Viktor Predbannikov
245. Haapsalu Kutsehariduskeskus (31. mai 2012) – Aigi Pardel
246. Nõva Põhikool (31. mai 2012) – Õnne Rüütel
247. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (31. mai 2012) – Ulvi Lutoškin
248. Kõrveküla Põhikool – oma kooli II olümpiamängud (31. mai 2012) – Ille Kukk
249. Paide Ühisgümnaasium – “Paerahnude II suveolümpiamängud” (31. mai 2012) – Marika Kuusik
250. Tallinna Prantsuse Lütseum – oma kooli II algklasside olümpiapäev (1. juuni 2012) – Katrin Kroosmann
251. Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium – Kohtla-Järve linna koolide suveolümpiamängud (1. juuni 2012) – Inna Mällo, Julija Kovaltšuk
252. Konguta Kool – „Teadlaste olümpiamängud“ (1. juuni 2012) – Liina Tamm
253. Mõniste Kool – oma kooli V olümpiamängud (1. juuni 2012) – Virve Tamm
254. Tartu Kroonuaia Kool (1. ja 4. juuni 2012) – Siret Kruk
255. Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium (5. juuni 2012) – Inna Sergejeva
256. Kunda Ühisgümnaasium (6. september 2012) – Jaak Jalakas
257. Haapsalu Linna Algkool (14. september) – Leelo Paju
258. Tilsi Põhikool - oma kooli III olümpiamängud (14. september 2012) – Reet Külaots
259. Kaitseliidu Saaremaa Malev – kodutütarde vabariiklikud kooliolümpiamängud (14.-15. september 2012) – Ingrid Paiste
260. Jõhvi Gümnaasium (17.-19. september 2012) – Liivi Hõbe
261. Saaremaa Ühisgümnaasium (19.-20. september 2012) – Marika Pärtel
262. Pärnu Vanalinna Põhikool (21. september 2012) – Rein Semenov
263. Ülenurme Gümnaasium – VII rahvusvahelised kooliolümpiamängud (21. september 2012) – Marit Rauk
264. Saue Gümnaasium (21. september 2012) – Valdo Pilve
265. Märjamaa Gümnaasium – oma kooli VI olümpiamängud (26. september 2012) – Andres Elmik
266. Värska Gümnaasium – Setomaa koolide IV olümpiamängud (28. september 2012) – Anneli Lätt
267. Tornimäe Põhikool – Tornimäe kooli ja Pöide valla tali-kooliolümpiamängud (26. jaanuar 2013) – Raili Nõgu
268. Jõhvi Vene Gümnaasium – Jõhvi kooliolümpiamängud (27. veebruar - 1. märts 2013) – Viktor Predbannikov
269. Haapsalu Lasteaed Tareke – Haapsalu koolieelikute kooliolümpiamängud (3. mai 2013) – Aigi Pardel
270. Põlva Ühisgümnaasium (9. mai 2013) – Jaana Aedmäe
271. Rapla Vesiroosi Gümnaasium – oma kooli III kooliolümpiamängud (13. mai 2013) – Ingrid Lenk
272. Kiigemetsa Kool - oma kooli heitealade kooliolümpiamängud (13.-16. mai 2013) – Merje Talistu
273. Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium (22. mai 2013) – Julia Volkova
274. Luunja Keskkool (24. mai 2013) – Elve Raja
275. Pelgulinna Gümnaasium (27. mai 2013) – Rea Lillemets
276. Järva-Jaani Gümnaasium – “Talupoja olümpiamängud“ (27. mai 2013) – Silva Kärner
277. Väike-Maarja Gümnaasium (27.-28. mai 2013) – Egne Liivalaid
278. Narva Soldoni Gümnaasium (27.-30. mai 2013) – Jelena Vassiljeva
279. Tartu Raatuse Gümnaasium (29.-30. mai 2013) – Kristi Allik, Tiina Vink
280. Türi Põhikool - „Tuleviku olümpiamängud” (29.-30. mai 2013) – Sandra Alusalu
281. Ahtme Gümnaasium – III Kohtla-Järve linna koolide olümpiamängud (30. mai 2013) – Inna Mällo
282. Rakvere Linna Algkool (30. mai 2013) – Marge Kruusimägi
283. Kullamaa Keskkool – Lõuna-Läänemaa koolide algklasside olümpiamängud (31. mai 2013) – Mai Jõevee
284. Valga Vene Gümnaasium (31. mai - 4. juuni 2013) – Eva Tšepurko
285. Kambja Põhikool – oma kooli III kooliolümpiamängud (3. juuni 2013) – Katre Pind
286. Tartu Veeriku Kool – oma kooli keskkonnasõbralikud kooliolümpiamängud (3. juuni 2013) – Kadri Lill
287. Kildu Põhikool – Suure-Jaani valla põhikoolide kooliolümpiamängud (3. juuni 2013) – Malle Poska
288. Aste Põhikool (3. juuni 2013) – Ulvi Valge
289. Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium (3. juuni 2013) – Inna Sergejeva
290. Tapa Erikool – oma kooli I kooliolümpiamängud (12. sepember 2013) – Andzelika Lillemägi
291. Ridala Põhikool – oma kooli II kooliolümpiamängud (12.-13. september 2013) – Pille Raudsepp
292. Kaitseliidu Saaremaa Malev – Saaremaa Kodutütarde III kooliolümpiamängud (15. september 2013) – Lii Vanem
293. Narva Soldino Gümnaasium (7.-12. veebruar 2014) – Jelena Vassiljeva
294. Tartu Lasteaed Helika (10.-13. veebruar 2014) – Tiina Kivisalu
295. Paide Ühisgümnaasium – Paerahnude II talvised kooliolümpiamängud (17.-20. veebruar 2014) – Marika Kuusik
296. Adavere Põhikool – Põltsamaa valla koolide I taliolümpiamängud (20. veebruar 2014) – Anar Treiman
297. Kullamaa Keskkool – Läänemaa algklasside kooliolümpiamängud (27. veebruar 2014) – Mai Jõevee
298. Jõhvi Vene Gümnaasium (28. veebruar 2014) – Viktor Predbannikov
299. Kaitseliidu Saaremaa Malev – Saaremaa kodutütarde IV kooliolümpiamängud (7. märts 2014) – Lii Vanem
300. Võru Kesklinna Kool – oma kooli I taliolümpiamängud (13.-14. märts 2014) – Marju Kõva
301. Kohtla-Järve Slaavi Põhikool (17. aprill 2014) – Svetlana Putkonen
302. Vändra Gümnaasium (22. mai 2014) – Age Raimets
303. Jõgeva Põhikool – Jõgeva linna koolide I kooliolümpiamängud (22. mai 2014) – Viktor Nõmm
304. Virtsu Kool (23. mai 2014) – Tuuliki Tedre
305. Hugo Treffneri Gümnaasium (23. mai 2014) – Ergo Kukk
306. Märjamaa Gümnaasium – oma kooli VII kooliolümpiamängud (23. mai 2014) –Andres Elmik
307. Vara Põhikool – Muinas-Eesti olümpiamängud (27.-28. mai) – Katrin Reimand
308. J. Liivi nim Alatskivi Keskkool – oma kooli VI kooliolümpiamängud (28. mai 2014) – Illi Teras
309. Võhma Gümnaasium (28. mai 2014) – Tiia Püvi
310. Pühajärve Põhikool (30. mai 2014) – Miia Pallase
311. Viljandi Jakobsoni Kool – Viljandimaa tervist edendavate koolide kooliolümpiamängud (2. juuni 2014) – Moonika Pärna
312. Mäetaguse Põhikool – oma kooli III kooliolümpiamängud (2. juuni 2014) – Kaja Peet, Toomas Valdre
313. Tartu Annelinna Gümnaasium (2.-3. juuni 2014) – Karin Värk
314. Tallinna Prantsuse Lütseum – oma kooli III olümpiapäev (3. juuni 2014) – Katrin Kroosmann
315. Konguta Kool – Leiutajateküla Olümpiamängud (4. juuni 2014) – Liina Tamm
316. Tornimäe Põhikool – Kahtla ja Tornimäe kooliolümpiamängud (4. juuni 2014) – Raili Nõgu
317. Kuusalu Keskkool (4.-5. juuni 2014) – Kadri Idavain
318. Saku Gümnaasium (18. september 2014) – Karin Vassil
319. Ülenurme Gümnaasium – VIII rahvusvahelised kooliolümpiamängud (19. september 2014) – Marit Rauk, Merlin Ponna
320. Kaitseliidu Järvamaa Malev – II vabariiklikud kodutütarde kooliolümpiamängud (20.-21. september 2014) – Mare Hendrikson
321. Tilsi Põhikool – oma kooli IV kooliolümpiamängud (26. september 2014) – Reet Külaots, Ave Leetna
322. Tornimäe Põhikool - Tornimäe kooliolümpiamängude (26. veebruar 2015) - Raili Nõgu
323. Kaiu Vallavalitsus - Raplamaa K-koolide olümpiamängud (16. mai 2015) - Aivo Sildvee
324. Kääpa Põhikool - oma kooli antiikolümpiamängud (21.-22. mai 2015) - Anita Kikas
325. Jõhvi Vene Gümnaasium - oma kooli X kooliolümpiamängud (22. mai 2015) - Viktor Predbannikov
326. Nõo Reaalgümnaasium - oma kooli VIII antiikolümpiamängud (22. mai 2015) - Talis Mölder
327. Luunja Keskkool - oma kooli II kooliolümpiamängud (25. mai 2015) - Elve Raja
328. Järva- Jaani Gümnaasium - Järva-Jaani kihelkonnakoolide kooliolümpiamängud (25. mai 2015) - Heli Kark
329. Lähte Ühisgümnaasium - oma kooli II kooliolümpiamängud (29. mai 2015) - Kristiina Orumaa
330. Kohtla- Järve Ahtme Gümnaasium - Kohtla-Järve IV kooliolümpiamängud (1. juuni 2015) - Inna Mällo
331. Kohtla - Järve Kesklinna Põhikool - oma kooli III kooliolümpiamängud (2. juuni 2015) - Inna Segejeva
332. Kullamaa Keskkool - oma kooli antiikolümpiamängud (3. juuni 2015) - Mai Jõevee
333. Tartu Katoliku Hariduskeskus - oma kooli I kooliolümpiamängud (15.-18. september 2015) - Krista Kotselainen
334. Rapla Vesiroosi Gümnaasium - oma kooli IV kooliolümpiamängud (25. september 2015) - Ingrid Lenk
335. Kaitseliidu Saaremaa Malev - Saaremaa kodutütarde V kooliolümpiamängud (17. oktoober 2015) - Ingrid Paiste
336. Saaremaa Ühisgümnaasium - oma kooli kooliolümpiamängud (18. veebruar 2016) - Triin Vallsalu
337. 
Väike-Maarja Gümnaasium - oma kooli IV kooliolümpiamängud (18.-22. aprill 2016) - Egne Liivalaid
338. Võnnu Keskkool - Võnnu olümpiamängud (29. aprill 2916) - Anu Markus
339. Kohtla-Järve Slaavi Põhikool - oma kooli lasteolümpiamängud (13. mai 2016) - Aleksandra Špeht
340. Tallinna Vaba Waldorfkool - Eesti Waldorfkoolide olümpiamängud (13.-14. mai 2016) - Piret Meier, Marelle Grünthal-Drell
341. Tartu Lasteaed Helika - Karlova IV miniolümpiamängud (16.-20. mai 2016) - Tiina Kivisalu
342. Tartu Mart Reiniku Kool - oma kooli II kooliolümpiamängud - rahvaste olümpiamängud (18.-20. mai 2016) - Sirle Morozova
343. Põlva Põhikool - oma kooli olümpiamängude "Väärtuspõhised koostöömängud" (19. mai 2016) - Reet Külaots
344. Jõhvi Vene Põhikool - Jõhvi kooliolümpiamängud (20. mai 2016) - Viktor Predbannikov
345. Jõgeva Põhikool - Jõgveva linna koolide II kooliolümpiamängud (24. mai 2016) - Viktor Nõmm
346. Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool - oma kooli VII kooliolümpiamängud (26. mai 2016) - Priit Allikivi
347. Oru Kool - oma kooli I kooliolümpiamängud (26.-27. mai 2016) - Liisa Pett
348. C.R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool - Torma IV kooliolümpiamängud (27. mai 2016) - Enda Kalm
349. Vändra Gümnaaisum - oma kooli kooliolümpiamängud (30. mai 2016) - Age Raimets
350. Narva Soldino Gümnaasium - oma kooli kooliolümpiamängud (30. mai - 2. juuni 2016) - Jelena Vassiljeva
351. Paide Ühisgümnaasium - paerahnude III kooli suveolümpiamängud (31. mai 2016) - Marika Kuusik
352. Tallinna Prantsuse Lütseum - oma kooli algklasside IV olümpiapäev (1. juuni 2016) - Katrin Kroosmann
353. Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium - V Kohtla-Järve linna koolide suveolümpiamängud (1. juuni 2016) - Inna Mällo
354. Märjamaa Gümnaasium - oma kooli VIII kooliolümpiamängud (1. juuni 2016) - Andres Elmik
355. Orava Kool - oravate olümpiamängud (2. juuni 2016) - Heli Lumi
356. Kohila Gümnaasium - oma kooli II kooliolümpiamängud (2. juuni 2016) - Ulvi Mägi
357. Kambja Põhikool - oma kooli IV kooliolümpiamängud (2. juuni 2016) - Katre Pind
358. Kaitseliidu Saaremaa Malev - oma maleva kodutütarde ja noorkotkaste ühised kooliolümpiamängud (2.-4. juuni 2016) - Lii Vanem
359. Jõhvi Põhikool - oma kooli III kooliolümpiamängud (14.-16. septembril 2016) - Liivi Jõemets
360. Kaitseliidu Põlva Malev - kodutütarde III vabariiklikud kooliolümpiamängud (16.-17. septembril 2016) - Aile Vals
361. Saue Gümnaasium - oma kooli kooliolümpiamängud (19.-23. september 2016) - Valdo Pilve
362. Esku Kamari Kool - Põltsamaa valla koolide olümpiamängud (20. september 2016) -  Sigrid Külaots, Kaire Kampus

363. Läänemaa Ühisgümnaasium  - oma kooli tulevikuolümpiamängud (21. september 2016) - Leelo Paju
364. Halliste Põhikool - Mulgimaa I kooliolümpiamängud (22. september 2016) - Milvi Kull
365. Ülenurme Gümnaasium - oma kooli kooliolümpiamängud (22.-23. september 2016) - Marit Rauk
366. Värska Gümnaasium - Setomaa koolide V olümpiamängud (23. september 2016) - Anneli Lätt

 

 

 

 

 

 

 

 





   
11. Pierre de Coubertini noortefoorum 19.-26.08.2017
Triip
EOA AUSA MÄNGU KONKURSI VÕITJA ON ELISAVETA PÄLL
Triip
2016. a PARIM SPORDIRAAMAT ON "TARTU ROCK! TARTU ROCK! Ühe korvpallimeeskonna lugu"
Uudised
   
Juuni 2017
Tagasi Edasi
 
   
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender