EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Uudised

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Uudised > Kooliolümpiamängud 2019

Kooliolümpiamängud 2019

Põlva Kooli I kooliolümpiamängud

Kool: Põlva Kool
Asukoht: Põlva, Põlvamaa
Kirjeldus: PÕLVA KOOLI I KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE OLÜMPIAHARIDUSPERIOOD jaanuar – mai 2019

Vastutajad: Diana Pehk, Helen Reinhold, Aigi Sikkal, Kaie Lõhmus
• Osalevate riikide loosimine klassidele (jaanuar, keh-kasv õp)
• Olümpialiikumise ajalugu ja tänapäeva tutvustamine (jaanuar- märts, kõik aineõpetajad ja Eesti Spordimuuseum)
• Olümpialaulu konkursi läbiviimine (veebruar-märts, muusikaõpetajad)
• Olümpiateemaline kunstikonkurss (märts-aprill, kunstiõpetajad))
• Medalite kujundamise konkurss (algklassid -veebruar)
• "Ausa Mängu" konkurss (jaanuar-aprill, keh-kasv õpetajad)
• Kohtumine maakonna sportlastega/spordialadega - maadlus, orienteerumine (veebr –märts)
• Viktoriin „Mida tead olümpiamängudest?“ (märts, 6.-9.kl, direktor)
• Eesti Spordimuuseumi küllatulek (aprill, Reet Külaots)
• Haridusperioodi konkursside autasustamine (mai, KOM komitee)

PÕLVA KOOLI I KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE SPORDIPIDU 4.-6. juuni 2019

Avatseremoonia: 4.juuni
• Osavõtjate rongkäik Põlva linna Keskväljakult staadionile (koos olümpiatulega)
• Rivistumine, avasõnad, külaliste tervitused
• Lippude heiskamine (3lippu, olümpiahümni saatel)
• Tule süütamine
• Sportlaste ja kohtunike vanne
• Kooli olümpialaulu esitamine
• "Ausa Mängu" konkursi võitjate tunnustamine
• Võimlemiskava esitamine

SPORTLIK OSA

I päev - 4.juuni, algusega kell 12.00
1. Rahvaste sõpruse teatejooks (8 riigi sportlased)
2. Olümpiarõngaste moodustamine staadionile
3. Joonismustrite moodustamine
4. Kreeka tants “Sirtaki”
5. Räpime kõik koos

II päev - 5.juuni, algusega kell 12.00
1.Sportlikud tegevuskeskused Põlva linna territooriumil (naise kandmine, rannaralli, odavise, kõievedu, snaiper, dickgolf, kastide ladumine, keegel, meeskonnahüpped, fotojaht, viimase mehe jooks.
Selgitus: Igas tegevuspunktis on täiskasvanud, kes juhivad tegevust.
2. Disko Ööklubis "Kino" (5.-9.kl) ja Mammaste koolimajas
(1.- 4.kl).

III päev - 6.juuni, algusega kell 12.00
1. Valikorienteerumine - Põlva linna territooriumil
(OK Põlva Kobrase juhtimisel)
Selgitus: Õpilased saavad rajakaardi koos sportIdent pulgaga ja lähevad stardikoridorist kontrollpunkte otsima. Algklassid läbivad lühema raja väikestes gruppides, vanemad individuaalselt või paaris. Tulemused fikseeritakse elektrooniliselt.
2. Kontsert ja eelnevate kooli videote vaatamine staadionil

Lõputseremoonia -
• Võistlejate autasustamine (medalid, meened)
• Presidendi lõpukõne
• Lippude langetamine
• Tule kustutamine

KOM jäädvustamine: Helen Reinhold, kooli meedia-ja fotoring

Kooli olümpiamängud lõpevad orienteeruvalt kell 16.00

PÕLVA KOOLI I KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE PROJEKTIJUHT: Reet Külaots (reet.kulaots@polvakool.ee)
   
2018. a PARIM SPORDIRAAMAT ON "EESTI SPORDI LUGU"
Triip
EESTI OLÜMPIAAKADEEMIA AULIIKMETEKS VALITI TEET SEENE JA KAAREL ZILMER
Triip
GEORG HACKENSCHMIDTI RAAMATUAUHINNA RAHVAHÄÄLETUS
Uudised
   
Mai 2019
Tagasi Edasi
 
  
1
2
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
25
26
27
29
  
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender