EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Uudised

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Uudised > Kooliolümpiamängud 2019

Kooliolümpiamängud 2019

Kunda Ühisgümnaasiumi 1.- 7.kl. kooliolümpiamängud

Kool: Kunda Ühisgümnaasium
Asukoht: Kunda, Lääne-Virumaa
Kirjeldus: KUNDA ÜHISGÜMNAASIUMI 1.-7. KLASSIDE KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE OLÜMPIAHARIDUSPERIOOD

Olümpiakomitee loomine: november 2018
Koosseis: Ivan Fedorov - (projektijuht), Mihkel Mägi - (projektijuht), Jaak Jalakas - kehalise kasvatuse õpetaja (juhendaja), Küllike Koha - kehalise kasvatuse õpetaja (kohtunike vanem), Kairi Lusti - arendusjuht (vormistuslik abi), Kent Kerner - õpilasesinduse president ja huvijuht (abistav jõud), Ainar Sepnik - valla ja spordikeskuse esindaja

Olümpiaharidusperiood: Olümpiaharidusperiood kestab 28. märtsist kuni 31.maini 2019. Selle aja jooksul toimub olümpiateemaline viktoriin nii õpilastele kui ka õpetajatele (kehalise kasvatuse õpetajad ei läheks arvesse), olümpia logo konkurss.

KUNDA ÜHISGÜMNAASIUMI 1.-7. KLASSIDE KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE SPORDIPIDU 6.-7.juunil 2019.

Avatseremoonia toimub 6. juunil. Sel päeval on kooli olümpiamängude avatuks kuulutamine, lipu heiskamine ja hümni mängimine, sportlaste ja kohtunike vande andmine, ausa mängu põhimõtte tutvustamine, olümpiamängude tule süütamine ja erinevad esinemised (kõned).

Võistlusprogrammi kuuluvad ainult individuaalalad. Osad aset leidvad alad on klassikalised alad, millega õpilased kehalise kasvatuse tunnis ühtelugu tegelevad, teised jälle sellised, mida vaid mõni üksik on enne proovinud. Kohtunikeks on 8.klassi õpilased.

Lõputseremoonia on 31.mail ja seal kustutatakse olümpiatuli, peetakse lõpukõne ja langetatakse olümpialipp.
Autasustamine: Autasustamine toimub 4. veerandi lõpuaktusel.

Alade loend
1-2 klass: 60m jooks, 400m jooks, ühel jalal hüpped 1 min. jooksul, saapavise, kotihüpped, täpsusvise läbi olümpiarõngaste;
3-4 klass: 60m jooks, 500m jooks, hüpitsaga hüpped 1 min. jooksul, saapavise, jalgpalli löömine läbi olümpiarõngaste, vuntside vahelt viskamine (korvpall), selg ees kaugushüpe;
5-6 klass: 100m jooks, 1 km jooks, korvpalli mäng “Ameerika”, saapavise, jalgpalli löömine läbi olümpiarõngaste, selg ees kaugushüpe;
7 klass: 100m jooks, 2 km jooks, vabavisete võistlus, jalgpalli löömine läbi olümpiarõngaste, saapavise, selg ees kaugushüpe, topispalli vise.

Olümpiamängude orienteeruv kava
6. juuni
8:30 Klassid sisenevad muusikaga staadionile ja rivistuvad.
8:40 Avakõned
8:45 Olümpiatule süütamine ja lipu heiskamine
8:50 Ühine soojendus
9:00 Ausa mängu põhimõtte tutvustamine
9:15 ~ 11:30 Alade toimumine
7. juuni
8:20 Tervitus ja motivatsioonikõne
8:25 Ühine soojendus
8:35 Alade toimumine
11:30 Koostööpartnerite ja abiliste tänamine
11:40 Ühine pildistamine
11:45 Olümpialipu langetamine ja tule kustutamine
11:50 Olümpia lõpukõne
11:55 Lõpetamine
*Korraldajad jätavad endale õiguse kava vastavalt vajadusele muuta.

KUNDA ÜHISGÜMNAASIUMI 1.-7. KLASSIDE KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE PROJEKTIJUHT: Mihkel Mägi (mihkelmagi69@gmail.com)
   
2018. a PARIM SPORDIRAAMAT ON "EESTI SPORDI LUGU"
Triip
EESTI OLÜMPIAAKADEEMIA AULIIKMETEKS VALITI TEET SEENE JA KAAREL ZILMER
Triip
GEORG HACKENSCHMIDTI RAAMATUAUHINNA RAHVAHÄÄLETUS
Uudised
   
Juuli 2019
Tagasi Edasi
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender