EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Uudised

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Uudised

Uudised

EOA 2019. a KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER

04.01.2019

Eesti Olümpiaakadeemia reeglitele vastavalt toimuvad 2019. aastal järgmised kooliolümpiamängud (kuupäev, kool, maakond, projektijuht):
 

10. mai - Palade Põhikool (Hiiumaa) - Siiri Sülla
20. mai - Nõo Reaalgümnaasium (Tartumaa) - Talis Mölder
24. mai - Pühajärve Põhikool (Valgamaa) - Miia Pallase
28. mai - Valjala Põhikool (Saaremaa) - Anneli Kaljuste
30. mai - Nõva Kool (Läänemaa) - Virve Tauts
31. mai - Kohtla-Järve linna koolide kooliolümpiamängud (korraldaja Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium, Ida-Virumaa) - Inna Mällo

3. juuni - Oru Kool (Läänemaa) - Liisa Pett
3.-5. juuni - Narva Soldino Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Julia Misnik
4. juuni - Kambja Põhikool (Tartumaa) - Katre Pind
4. juuni - Kullamaa Keskkool (Läänemaa) - Mai Jõevee
4. juuni - Tartu Descartes'i Kool (Tartumaa) - Kadri Lill
4.-6. juuni - Põlva Kool (Põlvamaa) - Reet Külaots
5. juuni - Iisaku Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Sirly Pärnaste
6. juuni - Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool (Ida-Virumaa) - Inna Sergejeva
6.-7. juuni - Kunda Ühisgümnaasium (Lääne-Virumaa) - Mihkel Mägi

6. september - Konguta Kool (Tartumaa) - Liina Tamm
24. september - Läänemaa Ühisgümnaasiumi olümpiapäev (Läänemaa) - Leelo Paju
27. september - Järvakandi Kool (Raplamaa) - Margus Sepp
30. september - 3. oktoober - Kiigemetsa Kool (Jõgevamaa) - Hille Kirpu

 

   
Eesti Olümpiaakadeemia kuulutab välja konkursi Rahvusvahelise Olümpiaakadeemia 60. noortesessioonile, mis toimub 23. maist 3. juunini Antiik-Olümpias, Kreekas.
Triip
EOA 2020. a KOM PROJEKTIDE KONKURSI TULEMUSED
Triip
EOA 2020. a KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER
Uudised
   
Juuli 2020
Tagasi Edasi
 
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender