EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Uudised

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Uudised

Uudised

2010. a. KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER

05.01.2010

Alanud aasta kooliolümpiamängude toimumisajad koos projektijuhtide nimedega on alljärgnevad:
 

8.-12. veebruar - Narva linna haridusasutused (Ida-Virumaa) - Tatjana Stolfat
10.-19. veebruar - Tartu lasteaed Helika (Tartumaa) - Tiina Kivisalu
15. veebruar - Koeru Keskkool (Järvamaa) - Kirsika Ilmjärv
16.-18. veebruar - Haapsalu Linna Algkool (Läänemaa) - Leelo Paju
22.-23. veebruar - Paide Ühisgümnaasium (Järvamaa) - Marika Kuusik
26. veebruar - Ahtme Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Svetlana Drozdova
26. veebruar - Mõniste Kool (Võrumaa) - Virve Tamm
1.-5. märts - Taebla Gümnaasium (Läänemaa) - Aigi Pardel
5. märts - Raplamaa algkoolid (Raplamaa) - Aivo Sildvee

30. aprill - Viimsi Piilupesa lasteaed (Harjumaa) - Reet Varik
3.-6. mai - Kiigemetsa Kool (Jõgevamaa) - Merje Talistu
5. mai - Pärnu Ühisgümnaasium (Pärnumaa) - Siiri Paiste
5.-6. mai - Türi Gümnaasium (Järvamaa) - Ülle Tammela
13.-14. mai - Jõgeva Gümnaasium (Jõgevamaa) - Viktor Nõmm
17.-21. mai - Tartu lasteaed Kannike (Tartumaa) - Nele Varendi
20. mai - C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium (Viljandimaa) - Moonika Pärna
21.-22. mai - Waldorfkoolid (Harjumaa, Põlvamaa, Tartumaa, Viljandimaa) - Piret Meier
25. mai - Halliste Põhikool (Viljandimaa) - Milvi Kull
27.-28. mai - Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (Pärnumaa) - Ulvi Lutoškin
31. mai - Märjamaa Gümnaasium (Raplamaa) - Andres Elmik
1. juuni - Tallinna Prantsuse Lütseum (Harjumaa) - Katrin Kroosmann
1. juuni - Mäetaguse Põhikool (Ida-Virumaa) - Maret Jaks
1. juuni - Jõhvi Vene Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Viktor Predbannikov
1. juuni - Nõva Põhikool (Läänemaa) - Virve Tauts
1. juuni - Tootsi Põhikool (Pärnumaa) - Inga Raudsepp
1. juuni - Kambja Põhikool (Tartumaa) - Katre Pind
1.-2. juuni - Kihnu Kool (Pärnumaa) - Ingrid Võsu, Heido Pärtel
1.-4. juuni - Tartu Kunstigümnaasium (Tartumaa) - Helve Israel
2. juuni - Tartu Veeriku Kool (Tartumaa) - Heigo Klaos
3.-4. juuni - Kuusalu Keskkool (Harjumaa) - Ingrit Keerma

17. september - Tilsi Põhikool (Põlvamaa) - Reet Külaots
18. september - Saaremaa kodutütred (Saaremaa) - Raili Nõgu
24. september - Ülenurme Gümnaasium (Tartumaa) - Marit Rauk
31. september - Rapla Vesiroosi Gümnaasium (Raplamaa) - Ingrid Lenk
 

   
Prof essor Atko.-Meeme Viru 85. sünniaastapäeva tähistamine
Triip
KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE FOORUMI KOKKUVÕTE
Triip
Vastuvõtt EOK spordijuhtide kursuse IV lennule
Uudised
   
Detsember 2017
Tagasi Edasi
 
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender