EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Uudised

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Uudised

Uudised

EOA 2016. a KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER

30.04.2016

Eesti Olümpiaakadeemia toetab 2016. aastal järgmisi kooliolümpiamänge (kuupäev, kool, maakond, projektijuht):
 

18. veebruar - Saaremaa Ühisgümnaasium (Saaremaa) - Triin Vallsalu
18.-22. aprill - Väike-Maarja Gümnaasium (Lääne-Virumaa) - Egne Liivalaid 
29. aprill - Võnnu Keskkool (Tartumaa) - Anu Markus
13. mai - Kohtla-Järve Slaavi Põhikool (Ida-Virumaa) - Aleksandra Špeht
13.-14. mai - Eesti Waldorfkoolide olümpiamängud (korraldaja Tallinna Vaba Waldorfkool) - Piret Meier, Marelle Grünthal-Drell
16.-20. mai - Tartu Lasteaed Helika (Tartumaa) - Tiina Kivisalu
18.-20. mai - Tartu Mart Reiniku Kool (Tartumaa) - Sirle Morozova
19. mai - Põlva Põhikool (Põlvamaa) - Reet Külaots
20. mai - Jõhvi Vene Põhikool (Ida-Virumaa) - Viktor Predbannikov
24. mai - Jõgeva Põhikool, Jõgeva Gümnaasium (Jõgevamaa) - Viktor Nõmm
26. mai - Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool (Tartumaa) - Priit Allikivi
26.-27. mai - Oru Kool (Läänemaa) - Liisa Pett
27. mai - C.R.Jakobsoni nim. Torma Põhikool (Jõgevamaa) - Enda Kalm
30. mai - Vändra Gümnaasium (Pärnumaa) - Age Raimets
30. mai - 2. juuni - Narva Soldino Gümnaasium - Jelena Vassiljeva
31. mai - Paide Ühisgümnaasium (Järvamaa) - Marika Kuusik
1. juuni - Tallinna Prantsuse Lütseum (Harjumaa) - Katrin Kroosmann
1. juuni - Kohtla-Järve linna kooliolümpiamängud (korraldaja Ahtme Gümnaasium, Ida-Virumaa) - Inna Mällo
1. juuni - Märjamaa Gümnaasium (Raplamaa) - Andres Elmik
2. juuni - Orava Kool (Põlvamaa) - Heli Lumi
2. juuni - Kohila Gümnaasium (Raplamaa) - Ulvi Mägi
2. juuni - Kambja Põhikool (Tartumaa) - Katre Pind
2.-4. juuni - Saaremaa Kodutütarde ja Noorkotkaste kooliolümpiamängud (Saaremaa) - Lii Vanem

14.-16. september - Jõhvi Põhikool (Ida-Virumaa) - Liivi Jõemets
16.-17. september - Kodutütarde vabariiklikud kooliolümpiamängud (Põlvamaa) - Aile Vals
19.-23. september - Saue Gümnaasium (Harjumaa) - Valdo Pilve
20. september - Põltsamaa valla koolide olümpiamängud (Jõgevamaa) - Sigrid Külaots, Kaire Kampus
21. september - Läänemaa Ühisgümnaasium (Läänemaa) - Leelo Paju
22. september - Halliste Põhikool (Viljandimaa) - Milvi Kull
22.-23. september - Ülenurme Gümnaasium (Tartumaa) - Marit Rauk
23. september - Värska Gümnaasium (Põlvamaa) - Anneli Lätt



 

 

   
Prof essor Atko.-Meeme Viru 85. sünniaastapäeva tähistamine
Triip
KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE FOORUMI KOKKUVÕTE
Triip
Vastuvõtt EOK spordijuhtide kursuse IV lennule
Uudised
   
Detsember 2017
Tagasi Edasi
 
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender