EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Uudised

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Uudised

Uudised

2014. a KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER

10.01.2014

Eesti Olümpiaakadeemia toetab 2014. aastal järgmisi kooliolümpiamänge (kuupäev, kool, maakond, projektijuht):
 

7.-12. veebruar – Narva Soldino Gümnaasium (Ida-Virumaa) – Jelena Vassiljeva
17.-20. veebruar – Paide Ühisgümnaasium (Järvamaa) – Marika Kuusik
10.-13. veebruar - Tartu Lasteaed Helika (Tartumaa) - Tiina Kivisalu
20. veebruar – Adavere Põhikool (Jõgevamaa) – Anar Treiman
27. veebruar – Läänemaa algklasside kooliolümpiamängud (korradaja Kullamaa Keskkool, Läänemaa) – Mai Jõevee
28. veebruar – Jõhvi Vene Gümnaasium (Ida-Virumaa) – Viktor Predbannikov
7. märts – Saaremaa kodutütarde kooliolümpiamängud (Saaremaa) – Lii Vanem
13.-14. märts – Võru Kesklinna Kool (Võrumaa) – Marju Kõva

17. aprill –Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium (Ida-Virumaa) – Svetlana Putkonen
22. mai – Vändra Gümnaasium (Pärnumaa) – Age Raimets
22. mai – Jõgeva linna koolide kooliolümpiamängud (korraldaja Jõgeva Põhikool, Jõgevamaa) – Viktor Nõmm
23. mai – Virtsu Kool (Läänemaa) – Tuuliki Tedre
23. mai – Hugo Treffneri Gümnaasium (Tartumaa) – Ergo Kukk
23. mai – Märjamaa Gümnaasium (Raplamaa) – Andres Elmik
27.-28. mai – Vara Põhikool (Tartumaa) – Katrin Reimand
28. mai – J. Liivi nim Alatskivi Keskkool (Tartumaa) – Illi Teras
28. mai – Võhma Gümnaasium (Viljandimaa) – Tiia Püvi

30. mai  – Pühajärve Põhikool (Valgamaa) – Miia Pallase
2. juuni – Viljandimaa tervist edendavate koolide kooliolümpiamängud (korraldaja Viljandi Jakobsoni Kool) – Moonika Pärna
2. juuni - Mäetaguse Põhikool (Ida-Virumaa)
2.-3. juuni – Tartu Annelinna Gümnaasium (Tartumaa) – Karin Värk
3. juuni – Tallinna Prantsuse Lütseum (Harjumaa) – Katrin Kroosmann
4. juuni – Konguta Kool (Tartumaa) – Liina Tamm
4. juuni – Tornimäe Põhikool (Saaremaa) – Raili Nõgu
4.-5. juuni – Kuusalu Keskkool (Harjumaa) – Kadri Idavain

18. september – Saku Gümnaasium (Harjumaa) – Karin Vassil
19. september – Ülenurme Gümnaasium (Tartumaa) – Marit Rauk
20.-21. september – Vabariiklikud kodutütarde kooliolümpiamängud (Järvamaa) – Mare Hendrikson
26. september – Tilsi Põhikool (Põlvamaa) – Reet Külaots 
 

   
11. Pierre de Coubertini noortefoorum 19.-26.08.2017
Triip
EOA AUSA MÄNGU KONKURSI VÕITJA ON ELISAVETA PÄLL
Triip
2016. a PARIM SPORDIRAAMAT ON "TARTU ROCK! TARTU ROCK! Ühe korvpallimeeskonna lugu"
Uudised
   
Juuni 2017
Tagasi Edasi
 
   
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender