EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Uudised

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Uudised

Uudised

2013. a. KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER

07.01.2013

2013. aastal toimusid ja toimuvad järgmised kooliolümpiamängud (kuupäev, kool ja programm, maakond, projektijuht) (uuendatud 26.04):
 

26. jaanuar - Tornimäe Põhikool (Saaremaa) - Raili Nõgu
27. veebruar - 1. märts - Jõhvi Vene Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Viktor Predbannikov

3. mai - Haapsalu koolieelikute kooliolümpiamängud (Läänemaa) - Aigi Pardel

9. mai - Põlva Ühisgümnaasium (Põlvamaa) - Jaana Aedmäe
13. mai - Rapla Vesiroosi Gümnaasium (Raplamaa) - Ingrid Lenk
13.-16. mai - Kiigemetsa Kool (Jõgevamaa) - Merje Talistu
22. mai - Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Julia Volkova
24. mai - Luunja Keskkool (Tartumaa) - Elve Raja

27. mai - Pelgulinna Gümnaasium (Harjumaa) - Rea Lillemets
27.-28. mai - Väike-Maarja Gümnaasium (Lääne-Virumaa) - Egne Liivalaid
27.-30. mai - Narva Soldino Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Jelena Vassiljeva
27. mai - Järva-Jaani Gümnaasium (Järvamaa) - Silva Kärner
29.-30. mai - Tartu Raatuse Gümnaasium (Tartumaa) - Kristi Allik, Tiina Vink

29.-30. mai - Türi Põhikool (Järvamaa) - Sandra Alusalu
30. mai - Kohtla-Järve linna koolide olümpiamängud (korraldaja Ahtme Gümnaasium, Ida-Virumaa) - Inna Mällo
30. mai - Rakvere Linna Algkool (Lääne-Virumaa) - Marge Kruusimägi
31. mai - Lõuna-Läänemaa koolide algklasside kooliolümpiamängud (korradaja Kullamaa Keskkool, Läänemaa) - Mai Jõevee

31. mai-4. juuni - Valga Vene Gümnaasium (Valgamaa) - Eva Tšepurko
3. juuni - Kambja Põhikool (Tartumaa) - Katre Pind
3. juuni - Tartu Veeriku Kool (Tartumaa) - Kadri Lill
3. juuni - Suure-Jaani valla põhikoolide kooliolümpiamängud (korraldaja Kildu Põhikool, Viljandimaa) - Malle Poska

3. juuni - Aste Põhikool (Saaremaa) - Ulvi Valge
3. juuni – Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium (Ida-Virumaa) – Inna Sergejeva


12. sepember - Tapa Erikool (Lääne-Virumaa) - Andzelika Lillemägi
12.-13. september - Ridala Põhikool (Läänemaa) - Pille Raudsepp
15. september - Saaremaa kodutütarde kooliolümpiamängud (Saaremaa) - Lii Vanem

 

 

   
Rahvusvaheline noorsootöötajate koolitus "Olympism for values education"
Triip
11. Pierre de Coubertini noortefoorum 19.-26.08.2017
Triip
EOA AUSA MÄNGU KONKURSI VÕITJA ON ELISAVETA PÄLL
Uudised
   
August 2017
Tagasi Edasi
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
27
28
29
30
31
   
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender