EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Uudised

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Uudised

Uudised

2012. a. KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER

10.01.2012

2012. aastal toimuvad järgmised kooliolümpiamängud (kuupäev, kool, maakond, projektijuht):
 

25. jaanuar - Kohtla Põhikool (Ida-Virumaa) - Piret Niglas
10. märts - Juuru kihelkonna koolieelikute olümpia (Raplamaa) - Aivo Sildvee

7.-11. mai - Kiigemetsa Kool (Jõgevamaa) - Helju Ansberg
14.-18. mai - Tartu Lasteaed Helika (Tartumaa) - Tiina Kivisalu
16. mai - Halliste Põhikool (Viljandimaa) - Milvi Kull
18. mai - Pala Kool (Jõgevamaa) - Virge Otsa
18. mai - Tartu Mart Reiniku Kool (Tartumaa) - Terje Hallik
19. mai - J. Liivi nim Alatskivi Keskkool (Tartumaa) - Illi Teras
24. mai - Jõgeva Gümnaasium (Jõgevamaa) - Viktor Nõmm
28. mai - Tori Põhikool (Pärnumaa) - Anne Borkvel
28. mai - Vara Põhikool (Tartumaa)
28.-31. mai - Narva Soldino Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Jelena Vassiljeva
29. mai - C.R. Jakobsoni nim Torma Põhikool (Jõgevamaa) - Enda Kalm
29. mai - Kullamaa Keskkool (Läänemaa) - Viive Karnau
29.-30. mai - Pärnu Vanalinna Põhikool (Pärnumaa) - Rein Semenov
30. mai - Kunda Ühisgümnaasium (Lääne-Virumaa) - Jaak Jalakas
30. mai - Märjamaa Gümnaasium (Raplamaa) - Andres Elmik
30. mai - 1. juuni - Jõhvi Vene Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Viktor Predbannikov
31. mai - Haapsalu Kutsehariduskeskus (Läänemaa) - Aigi Pardel
31. mai - Nõva Põhikool (Läänemaa) - Õnne Rüütel
31. mai - Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (Pärnumaa) - Ulvi Lutoškin
31. mai - Kõrveküla Põhikool (Tartumaa) - Ille Kukk
31. mai - Paide Ühisgümnaasium (Järvamaa) - Marika Kuusik

1. juuni - Tallinna Prantsuse Lütseum (Harjumaa) - Katrin Kroosmann
1. juuni - Kohtla-Järve linna koolide olümpiamängud (korraldaja Ahtme Gümnaasium, Ida-Virumaa) - Inna Mällo, Julija Kovaltšuk
1. juuni - Konguta Kool (Tartumaa) - Liina Tamm
1. juuni - Mõniste Kool (Võrumaa) - Virve Tamm
1.,4. juuni - Tartu Kroonuaia Kool (Tartumaa) - Siret Kruk
5. juuni - Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Inna Sergejeva

13/14. september - Haapsalu Linna Algkool (Läänemaa) - Leelo Paju
14.-15. september - Kodutütarde vabariiklikud kooliolümpiamängud (Saaremaa) - Ingrid Paiste
14. september - Tilsi Põhikool (Põlvamaa) - Reet Külaots
21. september - Ülenurme Gümnaasium (Tartumaa) - Marit Rauk
28. september - Värska Gümnaasium (Põlvamaa) - Anneli Lätt

 

 

   
11. Pierre de Coubertini noortefoorum 19.-26.08.2017
Triip
EOA AUSA MÄNGU KONKURSI VÕITJA ON ELISAVETA PÄLL
Triip
2016. a PARIM SPORDIRAAMAT ON "TARTU ROCK! TARTU ROCK! Ühe korvpallimeeskonna lugu"
Uudised
   
Juuni 2017
Tagasi Edasi
 
   
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender