EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Kalender

Kalender

2012. a. KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER

10.01.2012

2012. aastal toimuvad järgmised kooliolümpiamängud (kuupäev, kool, maakond, projektijuht):
 

25. jaanuar - Kohtla Põhikool (Ida-Virumaa) - Piret Niglas
10. märts - Juuru kihelkonna koolieelikute olümpia (Raplamaa) - Aivo Sildvee

7.-11. mai - Kiigemetsa Kool (Jõgevamaa) - Helju Ansberg
14.-18. mai - Tartu Lasteaed Helika (Tartumaa) - Tiina Kivisalu
16. mai - Halliste Põhikool (Viljandimaa) - Milvi Kull
18. mai - Pala Kool (Jõgevamaa) - Virge Otsa
18. mai - Tartu Mart Reiniku Kool (Tartumaa) - Terje Hallik
19. mai - J. Liivi nim Alatskivi Keskkool (Tartumaa) - Illi Teras
24. mai - Jõgeva Gümnaasium (Jõgevamaa) - Viktor Nõmm
28. mai - Tori Põhikool (Pärnumaa) - Anne Borkvel
28. mai - Vara Põhikool (Tartumaa)
28.-31. mai - Narva Soldino Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Jelena Vassiljeva
29. mai - C.R. Jakobsoni nim Torma Põhikool (Jõgevamaa) - Enda Kalm
29. mai - Kullamaa Keskkool (Läänemaa) - Viive Karnau
29.-30. mai - Pärnu Vanalinna Põhikool (Pärnumaa) - Rein Semenov
30. mai - Kunda Ühisgümnaasium (Lääne-Virumaa) - Jaak Jalakas
30. mai - Märjamaa Gümnaasium (Raplamaa) - Andres Elmik
30. mai - 1. juuni - Jõhvi Vene Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Viktor Predbannikov
31. mai - Haapsalu Kutsehariduskeskus (Läänemaa) - Aigi Pardel
31. mai - Nõva Põhikool (Läänemaa) - Õnne Rüütel
31. mai - Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (Pärnumaa) - Ulvi Lutoškin
31. mai - Kõrveküla Põhikool (Tartumaa) - Ille Kukk
31. mai - Paide Ühisgümnaasium (Järvamaa) - Marika Kuusik

1. juuni - Tallinna Prantsuse Lütseum (Harjumaa) - Katrin Kroosmann
1. juuni - Kohtla-Järve linna koolide olümpiamängud (korraldaja Ahtme Gümnaasium, Ida-Virumaa) - Inna Mällo, Julija Kovaltšuk
1. juuni - Konguta Kool (Tartumaa) - Liina Tamm
1. juuni - Mõniste Kool (Võrumaa) - Virve Tamm
1.,4. juuni - Tartu Kroonuaia Kool (Tartumaa) - Siret Kruk
5. juuni - Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Inna Sergejeva

13/14. september - Haapsalu Linna Algkool (Läänemaa) - Leelo Paju
14.-15. september - Kodutütarde vabariiklikud kooliolümpiamängud (Saaremaa) - Ingrid Paiste
14. september - Tilsi Põhikool (Põlvamaa) - Reet Külaots
21. september - Ülenurme Gümnaasium (Tartumaa) - Marit Rauk
28. september - Värska Gümnaasium (Põlvamaa) - Anneli Lätt

 

 

   
EOA AASTAKONVERENTSI KOKKUVÕTTED
Triip
2017. a PARIM SPORDIRAAMAT ON "TERAVA KEELEGA: Avo Keele ja Eesti võrkpallimeeskonna lugu"
Triip
PARIMA SPORDIRAAMATU RAHVAHÄÄLETUS
Uudised
   
Juuni 2018
Tagasi Edasi
 
    
2
3
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender