EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Uudised

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Avaleht > Uudised

Uudised

2011. a. KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE KALENDER

31.12.2010

2011. aastal toimuvad järgmised kooliolümpiamängud (kuupäev, kool, maakond, projektijuht):
 

7.-11. veebruar - Kiigemetsa Kool (Jõgevamaa) - Tuijo Küüts

8. veebruar - Vastseliina Gümnaasium (Võrumaa) - Ülle Sõna, Kristel Rebane, Madis Kivila, Uuno Ruus

22. veebruar - Tornimäe Põhikool (Saaremaa) - Margo Rüütel

22.-23. veebruar - Kullamaa Keskkool (Läänemaa) - Mai Jõevee

14. mai - Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (Pärnumaa) - Ulvi Lutoškin

19. mai - Nõo Reaalgümnaasium (Tartumaa) - Mart Mäerand

19. mai - Pärnu Ühisgümnaasium (Pärnumaa) - Mirjam Tjulkin

24. mai - Tallinna Kivimäe Põhikool, Tallinna Nõmme Gümnaasium - Maarika Laiv, Asta Jänese

24.-27. mai - Narva Soldino Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Jelena Vassiljeva

26. mai - Puiatu Lasteaed-Kool (Viljandimaa) - Aune Varik, Ave Orav

26. mai - Nõva Põhikool (Läänemaa) - Virve Tauts

26.-27. mai - Pärnu Vanalinna Põhikool (Pärnumaa) - Rein Semenov

30.-31. mai - Väike-Maarja Gümnaasium (Lääne-Virumaa) - Egne Liivalaid

30.-31. mai - Kildu Põhikool (Viljandimaa) - Malle Poska

31. mai - Tartu Lasteaed Kivike (Tartumaa) - Ülle Tamm

31. mai - Vändra Gümnaasium (Pärnumaa) - Margit Kadak

1. juuni - Ahtme Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Inna Mällo

1.-3. juuni - Taebla Gümnaasium (Läänemaa) - Aigi Pardel

2. juuni - Orisaare Gümnaasium (Saaremaa) - Mare Noot

 

3. september - Saaremaa kodutütred (Saaremaa) - Raili Nõgu

16. september - Jõhvi Vene Gümnaasium (Ida-Virumaa) - Viktor Predbannikov

   
KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE FOORUM
Triip
EESTI OLÜMPIAAKADEEMIA OLÜMPIAHARIDUSSEMINAR
Triip
PROFESSOR ATKO-MEEME VIRU STIPENDIUM
Uudised
   
Oktoober 2017
Tagasi Edasi
 
      
1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
     
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender